3 dagen geledenorigineel ↗
Nova 401(k) Associates
8 openstaande functies62% remoteVerenigde Staten
Branche onbekendNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 8 functies
Sales en verkoop38%
HR en recruitment12%
Vakmanschap, bouw en productie12%
Directie en management12%
Overig25%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 8 functies in de zoekfunctie
8vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
25open op de vacaturepagina, elke leeftijd
80mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
62%remote
62%met salaris
Indicatie van de omvang: 25 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 963 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote5 · 62%
Werkplek niet opgegeven2 · 25%
Hybride1 · 12%
Ervaringsniveau
Junior3 · 38%
Medior1 · 12%
Functiegebied
Sales en verkoop3 · 38%
HR en recruitment1 · 12%
Vakmanschap, bouw en productie1 · 12%
Directie en management1 · 12%
Landen
Verenigde Staten3
Steden
Houston2
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
4 dagen geledenorigineel ↗
Ervaren Specialist Pensioenuitkeringen
Origineel: Experienced Retirement Plan Distribution SpecialistUSD 27–32 / uurRemote
8 dagen geledenorigineel ↗
9 dagen geledenorigineel ↗
Hybrid Entry Level Account Manager *Betaalde training*
Origineel: Hybrid Entry Level Account Manager *Paid Training*HybrideJuniorSales en verkoop
10 dagen geledenorigineel ↗
Entry Level Productiemedewerker *Betaalde training*
Origineel: Entry Level Production Specialist *Paid Training*USD 52K–55K / jaarRemoteJuniorVakmanschap, bouw en productie
22 dagen geledenorigineel ↗
Manager Kwaliteitsborging
Origineel: Quality Assurance ManagerUSD 100K–120K / jaarRemoteDirectie en management
23 dagen geledenorigineel ↗
25 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
19 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 05:26 UTC, body 187037 bytes.