RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Antares

28 openstaande functiesVerenigde Staten

Energie en klimaatNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 4% van 28 functies

Engineering (niet-software) en techniek57%
Operations en administratie14%
Vakmanschap, bouw en productie11%
Financiën en juridisch7%
HR en recruitment4%
Softwareontwikkeling (algemeen)4%
Strategie, advies en analyse4%
28vacatures, afgelopen 30 dagen
11nieuw, afgelopen 7 dagen
28verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
90open op de vacaturepagina, elke leeftijd
41mediane leeftijd, dagen
4%IT (1)
0%in Europa (0)
0%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 90 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 774 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
011
020
030
040
051
062
076
0817
0935
1027

Werkplek

Werkplek niet opgegeven24 · 86%
Op locatie4 · 14%

Ervaringsniveau

Senior13 · 46%
Medior6 · 21%
Staff2 · 7%
Junior1 · 4%

Functiegebied

Engineering (niet-software) en techniek16 · 57%
Operations en administratie4 · 14%
Vakmanschap, bouw en productie3 · 11%
Financiën en juridisch2 · 7%
Strategie, advies en analyse1 · 4%
HR en recruitment1 · 4%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 4%

Landen

Verenigde Staten28

Steden

Los Angeles27

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

CNC Programmeur III

Origineel: CNC Programmer III
Energie en klimaatLos Angeles
USD 41,4–50,6 / uurMediorVakmanschap, bouw en productie
2 dagen geledenorigineel ↗

Senior Supply Chain Ingenieur

Origineel: Senior Supply Chain Engineer
Energie en klimaatLos Angeles
USD 115K–190K / jaarOp locatieSeniorOperations en administratie
4 dagen geledenorigineel ↗

Senior Boekhouder

Origineel: Senior Accountant
Energie en klimaatLos Angeles
USD 150K–180K / jaarSeniorFinanciën en juridisch
5 dagen geledenorigineel ↗

Specialist Supply Chain

Origineel: Supply Chain Specialist
Energie en klimaatLos Angeles
USD 95K–125K / jaarSeniorOperations en administratie
8 dagen geledenorigineel ↗

Senior Missie-ingenieur

Origineel: Senior Mission Engineer
Energie en klimaatLos Angeles
USD 140K–190K / jaarSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)Python
12 dagen geledenorigineel ↗

Thermomechanisch Ingenieur II

Origineel: Thermo-Mechanical Engineer II
Energie en klimaatLos Angeles
USD 115K–185K / jaarMediorEngineering (niet-software) en techniek
14 dagen geledenorigineel ↗

Directieassistent

Origineel: Executive Assistant
Energie en klimaatDC
USD 90K–130K / jaarOp locatieOperations en administratie
19 dagen geledenorigineel ↗

Receptionist

Origineel: Receptionist
Energie en klimaatLos Angeles
USD 23–25 / uurOp locatieOperations en administratie
19 dagen geledenorigineel ↗

R&D Verspaner III-IV

Origineel: R&D Machinist III-IV
Energie en klimaatLos Angeles
USD 41,4–59,6 / uurMediorVakmanschap, bouw en productie
22 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

278 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 07:29 UTC, body 1858289 bytes.