brightwheel
9 openstaande functies80% remoteVerenigde StatenPakistanFilipijnen
Branche onbekendNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 9 functies
Sales en verkoop50%
Strategie, advies en analyse30%
Marketing en communicatie10%
Operations en administratie10%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 9 functies in de zoekfunctie
10vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-16)
14open op de vacaturepagina, elke leeftijd
21mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
80%remote
60%met salaris
Indicatie van de omvang: 14 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 114 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote8 · 80%
Op locatie2 · 20%
Ervaringsniveau
Staff4 · 40%
Medior2 · 20%
Functiegebied
Sales en verkoop5 · 50%
Strategie, advies en analyse3 · 30%
Operations en administratie1 · 10%
Marketing en communicatie1 · 10%
Landen
Verenigde Staten6
Pakistan2
Filipijnen2
Argentinië1
Brazilië1
Steden
Des Moines1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Sales Development Representative (Pakistan)
6 dagen geledenOrigineel: Sales Development Representative (Pakistan)
Op locatieMediorSales en verkoop
Sales Manager
7 dagen geledenOrigineel: Sales Manager
USD 100K–130K / jaarRemoteMediorSales en verkoop
Account Executive (Des Moines)
7 dagen geledenOrigineel: Account Executive (Des Moines)
USD 75K / jaarOp locatieSales en verkoop
Senior Manager, Omzetoperaties
10 dagen geledenOrigineel: Senior Manager, Revenue Operations
USD 123K–181K / jaarRemoteStaffOperations en administratie
Manager, GTM Intelligence
11 dagen geledenOrigineel: Manager, GTM Intelligence
RemoteStaffStrategie, advies en analyse
Director Demand Generation
18 dagen geledenOrigineel: Director of Demand Generation
USD 171K–244K / jaarRemoteStaffMarketing en communicatie
GTM Intelligence Specialist
21 dagen geledenOrigineel: GTM Intelligence Specialist
RemoteStrategie, advies en analyse
Specialist Operations Verkoopvergoeding
21 dagen geledenOrigineel: Sales Compensation Operations Specialist
RemoteSales en verkoop
Senior Manager, GTM Strategie
24 dagen geledenOrigineel: Senior Manager, GTM Strategy
USD 171K–209K / jaarRemoteStaffStrategie, advies en analyse
Actualiteit van de gegevens
20 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:06 UTC, body 184228 bytes.