RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Denne side findes på Dansk.Skift×

← terug

brightwheel

9 openstaande functies80% remoteVerenigde StatenPakistanFilipijnen

Branche onbekendNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 9 functies

Sales en verkoop50%
Strategie, advies en analyse30%
Marketing en communicatie10%
Operations en administratie10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-16)
14open op de vacaturepagina, elke leeftijd
21mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
80%remote
60%met salaris

Indicatie van de omvang: 14 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 114 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
072
081
092
109

Werkplek

Remote8 · 80%
Op locatie2 · 20%

Ervaringsniveau

Staff4 · 40%
Medior2 · 20%

Functiegebied

Sales en verkoop5 · 50%
Strategie, advies en analyse3 · 30%
Operations en administratie1 · 10%
Marketing en communicatie1 · 10%

Landen

Verenigde Staten6
Pakistan2
Filipijnen2
Argentinië1
Brazilië1

Steden

Des Moines1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Sales Development Representative (Pakistan)
brightwheel·Islamabad, Pakistanorigineel ↗
Op locatieMediorSales en verkoop

Sales Manager

7 dagen geleden
Origineel: Sales Manager
USD 100K–130K / jaarRemoteMediorSales en verkoop

Account Executive

7 dagen geleden
Origineel: Account Executive
USD 75K / jaarRemoteSales en verkoop
Origineel: Account Executive (Des Moines)
brightwheel·Des Moines, Iowaorigineel ↗
USD 75K / jaarOp locatieSales en verkoop
Origineel: Senior Manager, Revenue Operations
USD 123K–181K / jaarRemoteStaffOperations en administratie
Origineel: Manager, GTM Intelligence
brightwheel·Brazil | Argentina | Islamabad, Pakistanorigineel ↗
RemoteStaffStrategie, advies en analyse
Origineel: Director of Demand Generation
USD 171K–244K / jaarRemoteStaffMarketing en communicatie
Origineel: GTM Intelligence Specialist
RemoteStrategie, advies en analyse
Origineel: Sales Compensation Operations Specialist
RemoteSales en verkoop
Origineel: Senior Manager, GTM Strategy
USD 171K–209K / jaarRemoteStaffStrategie, advies en analyse

Actualiteit van de gegevens

20 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:06 UTC, body 184228 bytes.