Canals
16 openstaande functies96% remoteVerenigde StatenBraziliëColombia
Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 25% van 16 functies
Softwareontwikkeling (algemeen)38%
Sales en verkoop29%
Customer success en klantenservice12%
Product en design8%
Data en machine learning4%
Marketing en communicatie4%
Financiën en juridisch4%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 16 functies in de zoekfunctie
24vacatures, afgelopen 30 dagen
22nieuw, afgelopen 7 dagen
16verschillende functies (elk 1.5 vacatures)
15gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
24open op de vacaturepagina, elke leeftijd
1mediane leeftijd, dagen
42%IT (10)
0%in Europa (0)
96%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 24 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 15 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote23 · 96%
Hybride1 · 4%
Ervaringsniveau
Senior12 · 50%
Junior4 · 17%
Medior1 · 4%
Functiegebied
Softwareontwikkeling (algemeen)9 · 38%
Sales en verkoop7 · 29%
Customer success en klantenservice3 · 12%
Product en design2 · 8%
Financiën en juridisch1 · 4%
Data en machine learning1 · 4%
Marketing en communicatie1 · 4%
Landen
Verenigde Staten15
Brazilië6
Colombia4
Argentinië2
Canada2
Mexico1
Chili1
Steden
New York City14
Denver11
San Francisco11
Austin9
Seattle9
Chicago7
Omaha6
Lehi6
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Strategisch Account Executive
9 u geledenOrigineel: Strategic Account Executive
RemoteSales en verkoop
Senior Software Engineer - Colombia
1 dag geledenOrigineel: Senior Software Engineer - Colombia
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Senior Software Engineer - Argentina
1 dag geledenOrigineel: Senior Software Engineer - Argentina
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Senior Software Engineer - Brazil
1 dag geledenOrigineel: Senior Software Engineer - Brazil
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Senior Software Engineer - Mexico
1 dag geledenOrigineel: Senior Software Engineer - Mexico
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Senior Software Engineer - Chile
1 dag geledenOrigineel: Senior Software Engineer - Chile
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Senior Software Engineer - Canada
1 dag geledenOrigineel: Senior Software Engineer - Canada
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Senior Software Engineer - USA
1 dag geledenOrigineel: Senior Software Engineer - USA
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Associate General Counsel
1 dag geledenOrigineel: Associate General Counsel
RemoteJuniorFinanciën en juridisch
Machine Learning Engineer
1 dag geledenOrigineel: Machine Learning Engineer
RemoteData en machine learningPython
Junior Software Engineer
1 dag geledenOrigineel: Junior Software Engineer
RemoteJuniorSoftwareontwikkeling (algemeen)GolangPython
Technisch Supportmedewerker - Brazil, 9 - 6pm BRT
1 dag geledenOrigineel: Technical Support Agent - Brazil, 9 - 6pm BRT
RemoteJuniorCustomer success en klantenservice
Technisch Supportmedewerker - Brazil, 12-9pm BRT
1 dag geledenOrigineel: Technical Support Agent - Brazil, 12-9pm BRT
RemoteJuniorCustomer success en klantenservice
Implementation Engineer - ERP-integraties
1 dag geledenOrigineel: Implementation Engineer - ERP Integrations
RemoteSoftwareontwikkeling (algemeen)
Customer Success Manager
1 dag geledenOrigineel: Customer Success Manager
RemoteCustomer success en klantenservice
Senior Product Designer
3 dagen geledenOrigineel: Senior Product Designer
RemoteSeniorProduct en design
Field Marketing Manager
7 dagen geledenOrigineel: Field Marketing Manager
RemoteMediorMarketing en communicatie
Business Development Representative
15 dagen geledenOrigineel: Business Development Representative
HybrideSales en verkoop
Actualiteit van de gegevens
60 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 05:34 UTC, body 264075 bytes.