RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 2 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← terug

Canals

16 openstaande functies96% remoteVerenigde StatenBraziliëColombia

Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 25% van 16 functies

Softwareontwikkeling (algemeen)38%
Sales en verkoop29%
Customer success en klantenservice12%
Product en design8%
Data en machine learning4%
Marketing en communicatie4%
Financiën en juridisch4%
24vacatures, afgelopen 30 dagen
22nieuw, afgelopen 7 dagen
16verschillende functies (elk 1.5 vacatures)
15gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
24open op de vacaturepagina, elke leeftijd
1mediane leeftijd, dagen
42%IT (10)
0%in Europa (0)
96%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 24 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 15 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
090
1024

Werkplek

Remote23 · 96%
Hybride1 · 4%

Ervaringsniveau

Senior12 · 50%
Junior4 · 17%
Medior1 · 4%

Functiegebied

Softwareontwikkeling (algemeen)9 · 38%
Sales en verkoop7 · 29%
Customer success en klantenservice3 · 12%
Product en design2 · 8%
Financiën en juridisch1 · 4%
Data en machine learning1 · 4%
Marketing en communicatie1 · 4%

Landen

Verenigde Staten15
Brazilië6
Colombia4
Argentinië2
Canada2
Mexico1
Chili1

Steden

New York City14
Denver11
San Francisco11
Austin9
Seattle9
Chicago7
Omaha6
Lehi6

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Account Executive
Canals·Denver | Austin | New York | San Francisco | Omaha | Seattle | Chicagoorigineel ↗
RemoteSeniorSales en verkoop
Origineel: Account Executive
Canals·Seattle | Austin | New York | San Francisco | Omaha | Denver | Chicagoorigineel ↗
RemoteSeniorSales en verkoop
Origineel: Account Executive
Canals·Lehi | Austin | New York | San Francisco | Omaha | Denver | Seattle | Chicagoorigineel ↗
RemoteSeniorSales en verkoop
Origineel: Strategic Sales Manager
Canals·Lehi | Austin | New York | San Francisco | Omaha | Denver | Seattle | Chicagoorigineel ↗
RemoteSales en verkoop
Origineel: Strategic Account Executive
Canals·Lehi | Austin | New York | San Francisco | Omaha | Denver | Seattle | Chicagoorigineel ↗
RemoteSales en verkoop

Sales Manager

9 u geleden
Origineel: Sales Manager
Canals·Lehi | Austin | New York | San Francisco | Omaha | Denver | Seattle | Chicagoorigineel ↗
RemoteSales en verkoop
Origineel: Senior Software Engineer - Colombia
Canals·Bogota | Caliorigineel ↗
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Senior Software Engineer - Argentina
Canals·Buenos Airesorigineel ↗
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Senior Software Engineer - Brazil
Canals·Sao Paulo | Porto Alegreorigineel ↗
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Senior Software Engineer - Mexico
Canals·Mexico Cityorigineel ↗
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Senior Software Engineer - Chile
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Senior Software Engineer - Canada
Canals·Toronto | Vancouverorigineel ↗
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Senior Software Engineer - USA
Canals·San Francisco | Austin | New York | Miami | Denverorigineel ↗
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Associate General Counsel
RemoteJuniorFinanciën en juridisch
Origineel: Machine Learning Engineer
Canals·Bogota | New York | Sao Paulo | San Francisco | Denverorigineel ↗
RemoteData en machine learningPython
Origineel: Junior Software Engineer
Canals·Colombia | Argentina | Brazilorigineel ↗
RemoteJuniorSoftwareontwikkeling (algemeen)GolangPython
Origineel: Technical Support Agent - Brazil, 9 - 6pm BRT
Canals·Porto Alegre | Sao Paulo | Rio De Janeiro | Curitiba | Joinvilleorigineel ↗
RemoteJuniorCustomer success en klantenservice
Origineel: Technical Support Agent - Brazil, 12-9pm BRT
Canals·Porto Alegre | Sao Paulo | Rio De Janeiro | Curitiba | Joinvilleorigineel ↗
RemoteJuniorCustomer success en klantenservice
Origineel: Implementation Engineer - ERP Integrations
Canals·New York | Sao Paulo | Cali | Bogota | Porto Alegre | Joinvilleorigineel ↗
RemoteSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Customer Success Manager
Canals·Chicago | Austin | Vancouver | New York | San Francisco | Raleigh | Lehi | Denver | Seattleorigineel ↗
RemoteCustomer success en klantenservice
Origineel: Senior Product Manager
Canals·Denver | New York | San Francisco | Seattleorigineel ↗
RemoteSeniorProduct en design
Origineel: Senior Product Designer
RemoteSeniorProduct en design
Origineel: Field Marketing Manager
Canals·New York | Austin | San Francisco | Denver | Seattleorigineel ↗
RemoteMediorMarketing en communicatie
Origineel: Business Development Representative
HybrideSales en verkoop

Actualiteit van de gegevens

60 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 05:34 UTC, body 264075 bytes.