RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Homebound

9 openstaande functies22% remoteVerenigde Staten

Vastgoed, bouw en proptechNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 9 functies

Vakmanschap, bouw en productie44%
Sales en verkoop11%
Operations en administratie11%
Financiën en juridisch11%
Project- en programmamanagement11%
Overig11%
9vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-02)
13open op de vacaturepagina, elke leeftijd
23mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
22%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 13 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 148 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
051
060
071
080
094
107

Werkplek

Hybride4 · 44%
Remote2 · 22%
Werkplek niet opgegeven2 · 22%
Op locatie1 · 11%

Ervaringsniveau

Medior5 · 56%
Senior2 · 22%

Functiegebied

Vakmanschap, bouw en productie4 · 44%
Financiën en juridisch1 · 11%
Operations en administratie1 · 11%
Sales en verkoop1 · 11%
Project- en programmamanagement1 · 11%

Landen

Verenigde Staten9

Steden

Dallas5
Los Angeles2

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Ontwerpcoördinator

Origineel: Design Coordinator
Vastgoed, bouw en proptechDallas, TX
USD 21–26 / uurHybrideMedior
8 dagen geledenorigineel ↗

Senior Paralegal

Origineel: Senior Paralegal
Vastgoed, bouw en proptechRemote, US
USD 110K–125K / jaarRemotealleen VSSeniorFinanciën en juridisch
11 dagen geledenorigineel ↗

Administratief Medewerker

Origineel: Administrative Assistant
Vastgoed, bouw en proptechRemote, US
USD 70K–90K / jaarRemotealleen VSMediorOperations en administratie
17 dagen geledenorigineel ↗

Bouw Project Manager, Los Angeles

Origineel: Construction Project Manager, Los Angeles
Vastgoed, bouw en proptechLos Angeles, CA
USD 100K–125K / jaarSeniorVakmanschap, bouw en productie
22 dagen geledenorigineel ↗

Bouwcoördinator, Los Angeles

Origineel: Construction Coordinator, Los Angeles
Vastgoed, bouw en proptechLos Angeles, CA
USD 22–30 / uurMediorVakmanschap, bouw en productie
22 dagen geledenorigineel ↗

Uitvoerder, Dallas

Origineel: Superintendent, Dallas
Vastgoed, bouw en proptechDallas, TX
USD 95K / jaarHybrideVakmanschap, bouw en productie
23 dagen geledenorigineel ↗

Verkoopassistent

Origineel: Sales Assistant
Vastgoed, bouw en proptechDallas, TX
USD 21–26 / uurOp locatieMediorSales en verkoop
24 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

20 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 05:07 UTC, body 190501 bytes.