8 dagen geledenorigineel ↗
Homebound
9 openstaande functies22% remoteVerenigde Staten
Vastgoed, bouw en proptechNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 9 functies
Vakmanschap, bouw en productie44%
Sales en verkoop11%
Operations en administratie11%
Financiën en juridisch11%
Project- en programmamanagement11%
Overig11%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 9 functies in de zoekfunctie
9vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-02)
13open op de vacaturepagina, elke leeftijd
23mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
22%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 13 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 148 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride4 · 44%
Remote2 · 22%
Werkplek niet opgegeven2 · 22%
Op locatie1 · 11%
Ervaringsniveau
Medior5 · 56%
Senior2 · 22%
Functiegebied
Vakmanschap, bouw en productie4 · 44%
Financiën en juridisch1 · 11%
Operations en administratie1 · 11%
Sales en verkoop1 · 11%
Project- en programmamanagement1 · 11%
Landen
Verenigde Staten9
Steden
Dallas5
Los Angeles2
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Senior Paralegal
Origineel: Senior ParalegalUSD 110K–125K / jaarRemotealleen VSSeniorFinanciën en juridisch
11 dagen geledenorigineel ↗
Administratief Medewerker
Origineel: Administrative AssistantUSD 70K–90K / jaarRemotealleen VSMediorOperations en administratie
17 dagen geledenorigineel ↗
Bouw Project Manager, Los Angeles
Origineel: Construction Project Manager, Los AngelesUSD 100K–125K / jaarSeniorVakmanschap, bouw en productie
22 dagen geledenorigineel ↗
Bouwcoördinator, Los Angeles
Origineel: Construction Coordinator, Los AngelesUSD 22–30 / uurMediorVakmanschap, bouw en productie
22 dagen geledenorigineel ↗
Uitvoerder, Dallas
Origineel: Superintendent, DallasUSD 95K / jaarHybrideVakmanschap, bouw en productie
23 dagen geledenorigineel ↗
Project Manager Bouwvoorbereiding
Origineel: Pre-Construction Project ManagerUSD 75K–110K / jaarHybrideVakmanschap, bouw en productie
23 dagen geledenorigineel ↗
24 dagen geledenorigineel ↗
Manager Implementatie (Buitendienst), Dallas
Origineel: Implementation Manager (Field-Based), DallasUSD 100K–125K / jaarHybrideMediorProject- en programmamanagement
26 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
20 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 05:07 UTC, body 190501 bytes.