RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 2 min. geleden
Nederlands

← terug

Lightspark

6 openstaande functies33% remoteEstlandVerenigde Staten

Fintech en betalingenNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies

Financiën en juridisch67%
Strategie, advies en analyse17%
Directie en management17%
6vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-13)
7open op de vacaturepagina, elke leeftijd
17mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
67%in Europa (4)
33%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 7 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 35 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
092
105

Werkplek

Op locatie4 · 67%
Remote2 · 33%

Ervaringsniveau

Senior3 · 50%
Medior2 · 33%

Functiegebied

Financiën en juridisch4 · 67%
Directie en management1 · 17%
Strategie, advies en analyse1 · 17%

Landen

Estland4
Verenigde Staten2

Steden

Los Angeles2

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Risk Manager, EU

Origineel: Risk Manager, EU
Fintech en betalingenEstonia
EUR 52,8K–62K / jaarOp locatieMediorFinanciën en juridisch
11 dagen geledenorigineel ↗

AML Manager, EU

Origineel: AML Manager, EU
Fintech en betalingenEstonia
EUR 40,8K–47,9K / jaarOp locatieSeniorDirectie en management
16 dagen geledenorigineel ↗

Compliance Program Manager

Origineel: Compliance Program Manager
Fintech en betalingenLos Angeles HQ | Remote
USD 190K–225K / jaarRemoteSeniorFinanciën en juridisch
23 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

29 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 22:07 UTC, body 109741 bytes.