Loopio Inc.
7 openstaande functies100% remoteCanada
AI en dataSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 29% van 7 functies
Sales en verkoop29%
Marketing en communicatie29%
Softwareontwikkeling (algemeen)29%
Operations en administratie14%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 7 functies in de zoekfunctie
7vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
14open op de vacaturepagina, elke leeftijd
30mediane leeftijd, dagen
29%IT (2)
0%in Europa (0)
100%remote
71%met salaris
Indicatie van de omvang: 14 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 66 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote7 · 100%
Ervaringsniveau
Senior3 · 43%
Staff1 · 14%
Junior1 · 14%
Medior1 · 14%
Functiegebied
Sales en verkoop2 · 29%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 29%
Marketing en communicatie2 · 29%
Operations en administratie1 · 14%
Landen
Canada5
Steden
Toronto5
Vancouver2
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Enterprise Account Executive
1 dag geledenOrigineel: Enterprise Account Executive
CAD 110,6K–155K / jaarRemoteSeniorSales en verkoop
Staff Software Developer
2 dagen geledenOrigineel: Staff Software Developer
RemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)GolangJavaJavaScript
Senior Software Developer
2 dagen geledenOrigineel: Senior Software Developer
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaJavaScriptPHP
Senior Salesforce Beheerder
10 dagen geledenOrigineel: Senior Salesforce Administrator
CAD 85K–105K / jaarRemoteSeniorOperations en administratie
Sales Development Representative, Inbound
16 dagen geledenOrigineel: Sales Development Representative, Inbound
CAD 45,2K–50K / jaarRemoteJuniorSales en verkoop
Demand Generation Manager
23 dagen geledenOrigineel: Demand Generation Manager
CAD 100K–130K / jaarRemoteMarketing en communicatie
Product Marketing Manager
28 dagen geledenOrigineel: Product Marketing Manager
CAD 88,1K–130K / jaarRemoteMediorMarketing en communicatie
Actualiteit van de gegevens
47 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 09:06 UTC, body 365139 bytes.