RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 4 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← terug

Loopio Inc.

7 openstaande functies100% remoteCanada

AI en dataSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 29% van 7 functies

Sales en verkoop29%
Marketing en communicatie29%
Softwareontwikkeling (algemeen)29%
Operations en administratie14%
7vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
14open op de vacaturepagina, elke leeftijd
30mediane leeftijd, dagen
29%IT (2)
0%in Europa (0)
100%remote
71%met salaris

Indicatie van de omvang: 14 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 66 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
094
106

Werkplek

Remote7 · 100%

Ervaringsniveau

Senior3 · 43%
Staff1 · 14%
Junior1 · 14%
Medior1 · 14%

Functiegebied

Sales en verkoop2 · 29%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 29%
Marketing en communicatie2 · 29%
Operations en administratie1 · 14%

Landen

Canada5

Steden

Toronto5
Vancouver2

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Enterprise Account Executive
Loopio Inc.·AI en data·Toronto, ON Huborigineel ↗
CAD 110,6K–155K / jaarRemoteSeniorSales en verkoop
Origineel: Staff Software Developer
Loopio Inc.·AI en data·India Hub - Remoteorigineel ↗
RemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)GolangJavaJavaScript
Origineel: Senior Software Developer
Loopio Inc.·AI en data·India Hub - Remoteorigineel ↗
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaJavaScriptPHP
Origineel: Senior Salesforce Administrator
Loopio Inc.·AI en data·Toronto, ON Huborigineel ↗
CAD 85K–105K / jaarRemoteSeniorOperations en administratie
Origineel: Sales Development Representative, Inbound
Loopio Inc.·AI en data·Toronto, ON Huborigineel ↗
CAD 45,2K–50K / jaarRemoteJuniorSales en verkoop
Origineel: Demand Generation Manager
Loopio Inc.·AI en data·Toronto, ON Hub | Vancouver, BC Huborigineel ↗
CAD 100K–130K / jaarRemoteMarketing en communicatie
Origineel: Product Marketing Manager
Loopio Inc.·AI en data·Toronto, ON Hub | Vancouver, BC Huborigineel ↗
CAD 88,1K–130K / jaarRemoteMediorMarketing en communicatie

Actualiteit van de gegevens

47 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 09:06 UTC, body 365139 bytes.