RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 6 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← terug

Oyster

9 openstaande functies100% remotePortugalSpanjePolen

Branche onbekendNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 9 functies

Financiën en juridisch30%
Marketing en communicatie20%
HR en recruitment20%
Product en design10%
Strategie, advies en analyse10%
Directie en management10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-08)
23open op de vacaturepagina, elke leeftijd
35mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
90%in Europa (9)
100%remote
50%met salaris

Indicatie van de omvang: 23 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 407 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
051
061
072
082
096
1010

Werkplek

Remote10 · 100%

Ervaringsniveau

Senior7 · 70%
Medior1 · 10%
Staff1 · 10%

Functiegebied

Financiën en juridisch3 · 30%
Marketing en communicatie2 · 20%
HR en recruitment2 · 20%
Strategie, advies en analyse1 · 10%
Product en design1 · 10%
Directie en management1 · 10%

Landen

Portugal9
Spanje8
Polen6
Zuid-Afrika5
Roemenië5
Canada4
Hongarije4
Brazilië3

Steden

Toronto1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Lead Partner Marketing Manager
Oyster·Global | Portugal | Spain | Brazil | Colombia | South Africa | Canadaorigineel ↗
EUR 54K–100K / jaarRemoteSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Service Delivery Automation Analyst
Oyster·EMEA | Hungary | Portugal | Spain | Polandorigineel ↗
RemoteMediorStrategie, advies en analyse
Origineel: Senior Integrated Campaign Manager
Oyster·Global | Ireland | Portugal | United Kingdom | Spain | Brazil | Colombia | South Africa | Canadaorigineel ↗
CAD 85K–105K / jaarRemoteSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Senior Global Benefits Specialist
Oyster·EMEA | Romania | Hungary | Bulgaria | Portugal | Slovakia | Poland | Estonia | South Africaorigineel ↗
PLN 170K–220K / jaarRemoteSeniorHR en recruitment

Crediteurenanalist

15 dagen geleden
Origineel: Accounts Payable Analyst
Oyster·Spain | Romania | Hungary | Portugal | Poland | South Africaorigineel ↗
RemoteFinanciën en juridisch
Origineel: Senior Accountant (LATAM)
Oyster·Mexico | Costa Rica | Chile | Brazil | Colombia | Peru | Argentinaorigineel ↗
MXN 640K–750K / jaarRemoteSeniorFinanciën en juridisch

Senior Boekhouder (EMEA)

15 dagen geleden
Origineel: Senior Accountant (EMEA)
Oyster·EMEA | Romania | Portugal | Spain | Poland | South Africaorigineel ↗
RemoteSeniorFinanciën en juridisch

Lead Product Manager

17 dagen geleden
Origineel: Lead Product Manager
Oyster·EMEA | Romania | Bulgaria | Portugal | Canada | United Kingdom | Spain | Polandorigineel ↗
RemoteSeniorProduct en design
Origineel: Senior Vendor Relationship Manager (Payroll and Compliance)
Oyster·Spain | Romania | Hungary | Bulgaria | Portugal | Slovakia | Poland | Estoniaorigineel ↗
RON 225K–280K / jaarRemoteSeniorHR en recruitment
Origineel: Senior Director, Product (Employer of Record)
Oyster·EMEA | Toronto | Ireland | Portugal | United Kingdom | Spainorigineel ↗
RemoteStaffDirectie en management

Actualiteit van de gegevens

23 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:07 UTC, body 577381 bytes.