Oyster
9 openstaande functies100% remotePortugalSpanjePolen
Branche onbekendNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 9 functies
Financiën en juridisch30%
Marketing en communicatie20%
HR en recruitment20%
Product en design10%
Strategie, advies en analyse10%
Directie en management10%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 9 functies in de zoekfunctie
10vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-08)
23open op de vacaturepagina, elke leeftijd
35mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
90%in Europa (9)
100%remote
50%met salaris
Indicatie van de omvang: 23 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 407 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote10 · 100%
Ervaringsniveau
Senior7 · 70%
Medior1 · 10%
Staff1 · 10%
Functiegebied
Financiën en juridisch3 · 30%
Marketing en communicatie2 · 20%
HR en recruitment2 · 20%
Strategie, advies en analyse1 · 10%
Product en design1 · 10%
Directie en management1 · 10%
Landen
Portugal9
Spanje8
Polen6
Zuid-Afrika5
Roemenië5
Canada4
Hongarije4
Brazilië3
Steden
Toronto1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Lead Partner Marketing Manager
1 dag geledenOrigineel: Lead Partner Marketing Manager
EUR 54K–100K / jaarRemoteSeniorMarketing en communicatie
Automatiseringsanalist Service Delivery
3 dagen geledenOrigineel: Service Delivery Automation Analyst
RemoteMediorStrategie, advies en analyse
Senior Geïntegreerd Campagnemanager
7 dagen geledenOrigineel: Senior Integrated Campaign Manager
CAD 85K–105K / jaarRemoteSeniorMarketing en communicatie
Senior Global Benefits Specialist
11 dagen geledenOrigineel: Senior Global Benefits Specialist
PLN 170K–220K / jaarRemoteSeniorHR en recruitment
Senior Boekhouder (LATAM)
15 dagen geledenOrigineel: Senior Accountant (LATAM)
MXN 640K–750K / jaarRemoteSeniorFinanciën en juridisch
Senior Boekhouder (EMEA)
15 dagen geledenOrigineel: Senior Accountant (EMEA)
RemoteSeniorFinanciën en juridisch
Senior Vendor Relationship Manager (Payroll en Compliance)
21 dagen geledenOrigineel: Senior Vendor Relationship Manager (Payroll and Compliance)
RON 225K–280K / jaarRemoteSeniorHR en recruitment
Senior Directeur, Product (Employer of Record)
21 dagen geledenOrigineel: Senior Director, Product (Employer of Record)
RemoteStaffDirectie en management
Actualiteit van de gegevens
23 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:07 UTC, body 577381 bytes.