RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 5 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Тази страница е достъпна на Български.Превключване×

← terug

Pariveda

9 openstaande functiesVerenigde StatenCanada

Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 22% van 9 functies

Strategie, advies en analyse44%
HR en recruitment22%
Softwareontwikkeling (algemeen)22%
Financiën en juridisch11%
9vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
26open op de vacaturepagina, elke leeftijd
51mediane leeftijd, dagen
22%IT (2)
0%in Europa (0)
0%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 26 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 161 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
051
063
072
085
098
107

Werkplek

Hybride9 · 100%

Ervaringsniveau

Senior3 · 33%
Directie (C-level)2 · 22%
Medior1 · 11%
Staff1 · 11%
Junior1 · 11%

Functiegebied

Strategie, advies en analyse4 · 44%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 22%
HR en recruitment2 · 22%
Financiën en juridisch1 · 11%

Landen

Verenigde Staten8
Canada1

Steden

Dallas4
Los Angeles2
Toronto1
Philadelphia1
Chicago1
Houston1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Vice President, Consulting
Pariveda·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Los Angelesorigineel ↗
USD 320,7K–344,3K / jaarHybrideDirectie (C-level)Strategie, advies en analyse
Origineel: Enterprise Systems Senior Technical Developer
Pariveda·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Dallasorigineel ↗
USD 105,4K–115,9K / jaarHybrideSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)C#JavaScriptPython
Origineel: Managing Vice President, Consulting
Pariveda·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Torontoorigineel ↗
CAD 345,4K–367,9K / jaarHybrideDirectie (C-level)Strategie, advies en analyse
Origineel: HR Operations & Compliance Lead
Pariveda·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Dallasorigineel ↗
USD 87,8K–105,4K / jaarHybrideSeniorHR en recruitment

Senior Software Engineer

16 dagen geleden
Origineel: Senior Software Engineer
Pariveda·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Philadelphiaorigineel ↗
USD 105,4K–115,9K / jaarHybrideSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)C#JavaJavaScript
Origineel: Financial Operations Manager
Pariveda·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Dallasorigineel ↗
USD 105,4K–139,1K / jaarHybrideMediorFinanciën en juridisch
Origineel: Director, Technology Consulting
Pariveda·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Los Angelesorigineel ↗
USD 209,6K–240,5K / jaarHybrideStaffStrategie, advies en analyse
Origineel: Technical Corporate Recruiter
Pariveda·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Dallasorigineel ↗
USD 79,8K–105,4K / jaarHybrideJuniorHR en recruitment
Origineel: Advisory Manager, Management Consulting
Pariveda·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Chicago | Houston | Chicagoorigineel ↗
USD 139,1K–151K / jaarHybrideStrategie, advies en analyse

Actualiteit van de gegevens

94 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:07 UTC, body 474734 bytes.