Pariveda
9 openstaande functiesVerenigde StatenCanada
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 22% van 9 functies
Strategie, advies en analyse44%
HR en recruitment22%
Softwareontwikkeling (algemeen)22%
Financiën en juridisch11%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 9 functies in de zoekfunctie
9vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
26open op de vacaturepagina, elke leeftijd
51mediane leeftijd, dagen
22%IT (2)
0%in Europa (0)
0%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 26 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 161 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride9 · 100%
Ervaringsniveau
Senior3 · 33%
Directie (C-level)2 · 22%
Medior1 · 11%
Staff1 · 11%
Junior1 · 11%
Functiegebied
Strategie, advies en analyse4 · 44%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 22%
HR en recruitment2 · 22%
Financiën en juridisch1 · 11%
Landen
Verenigde Staten8
Canada1
Steden
Dallas4
Los Angeles2
Toronto1
Philadelphia1
Chicago1
Houston1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Vice President, Consulting
8 u geledenOrigineel: Vice President, Consulting
USD 320,7K–344,3K / jaarHybrideDirectie (C-level)Strategie, advies en analyse
Enterprise Systems Senior Technical Developer
12 u geledenOrigineel: Enterprise Systems Senior Technical Developer
USD 105,4K–115,9K / jaarHybrideSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)C#JavaScriptPython
Managing Vice President, Consulting
8 dagen geledenOrigineel: Managing Vice President, Consulting
CAD 345,4K–367,9K / jaarHybrideDirectie (C-level)Strategie, advies en analyse
HR Operations & Compliance Lead
9 dagen geledenOrigineel: HR Operations & Compliance Lead
USD 87,8K–105,4K / jaarHybrideSeniorHR en recruitment
Senior Software Engineer
16 dagen geledenOrigineel: Senior Software Engineer
USD 105,4K–115,9K / jaarHybrideSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)C#JavaJavaScript
Manager Financiële Operaties
22 dagen geledenOrigineel: Financial Operations Manager
USD 105,4K–139,1K / jaarHybrideMediorFinanciën en juridisch
Directeur, Technology Consulting
22 dagen geledenOrigineel: Director, Technology Consulting
USD 209,6K–240,5K / jaarHybrideStaffStrategie, advies en analyse
Technisch Corporate Recruiter
24 dagen geledenOrigineel: Technical Corporate Recruiter
USD 79,8K–105,4K / jaarHybrideJuniorHR en recruitment
Advisory Manager, Management Consulting
24 dagen geledenOrigineel: Advisory Manager, Management Consulting
USD 139,1K–151K / jaarHybrideStrategie, advies en analyse
Actualiteit van de gegevens
94 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:07 UTC, body 474734 bytes.