4 dagen geledenorigineel ↗
PartsBase Inc.
6 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenMaleisië
Lucht- en ruimtevaart en defensieNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 17% van 6 functies
Sales en verkoop57%
Financiën en juridisch14%
Softwareontwikkeling (algemeen)14%
Directie en management14%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 6 functies in de zoekfunctie
7vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1.2 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-16)
13open op de vacaturepagina, elke leeftijd
12mediane leeftijd, dagen
14%IT (1)
0%in Europa (0)
100%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 13 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 254 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote7 · 100%
Ervaringsniveau
Medior2 · 29%
Staff2 · 29%
Senior1 · 14%
Functiegebied
Sales en verkoop4 · 57%
Financiën en juridisch1 · 14%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 14%
Directie en management1 · 14%
Landen
Verenigde Staten6
Maleisië1
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
8 dagen geledenorigineel ↗
Forward Deployed Engineer
Origineel: Forward Deployed EngineerRemotealleen VSSoftwareontwikkeling (algemeen)C#PythonSQL
8 dagen geledenorigineel ↗
Internationaal Account Executive
Origineel: International Account ExecutiveRemoteMediorSales en verkoop
9 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
Business Development Manager
Origineel: Manager of Business DevelopmentRemotealleen VSStaffSales en verkoop
12 dagen geledenorigineel ↗
Manager, Klantacquisitie
Origineel: Manager, Customer AcquisitionRemotealleen VSStaffDirectie en management
12 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
117 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 07:06 UTC, body 209727 bytes.