RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

PartsBase Inc.

6 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenMaleisië

Lucht- en ruimtevaart en defensieNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 17% van 6 functies

Sales en verkoop57%
Financiën en juridisch14%
Softwareontwikkeling (algemeen)14%
Directie en management14%
7vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1.2 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-16)
13open op de vacaturepagina, elke leeftijd
12mediane leeftijd, dagen
14%IT (1)
0%in Europa (0)
100%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 13 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 254 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
021
031
040
050
060
070
081
093
107

Werkplek

Remote7 · 100%

Ervaringsniveau

Medior2 · 29%
Staff2 · 29%
Senior1 · 14%

Functiegebied

Sales en verkoop4 · 57%
Financiën en juridisch1 · 14%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 14%
Directie en management1 · 14%

Landen

Verenigde Staten6
Maleisië1

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Financial Controller

Origineel: Financial Controller
Lucht- en ruimtevaart en defensieRemote-United States
Remotealleen VSSeniorFinanciën en juridisch
4 dagen geledenorigineel ↗

Account Executive

Origineel: Account Executive
Lucht- en ruimtevaart en defensieRemote-United States
Remotealleen VSSales en verkoop
8 dagen geledenorigineel ↗

Forward Deployed Engineer

Origineel: Forward Deployed Engineer
Lucht- en ruimtevaart en defensieRemote-United States
Remotealleen VSSoftwareontwikkeling (algemeen)C#PythonSQL
8 dagen geledenorigineel ↗

Account Executive

Origineel: Account Executive
Lucht- en ruimtevaart en defensieRemote-United States
Remotealleen VSMediorSales en verkoop
11 dagen geledenorigineel ↗

Business Development Manager

Origineel: Manager of Business Development
Lucht- en ruimtevaart en defensieRemote-United States
Remotealleen VSStaffSales en verkoop
12 dagen geledenorigineel ↗

Manager, Klantacquisitie

Origineel: Manager, Customer Acquisition
Lucht- en ruimtevaart en defensieRemote-United States
Remotealleen VSStaffDirectie en management
12 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

117 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 07:06 UTC, body 209727 bytes.