RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Rula

17 openstaande functies100% remoteVerenigde Staten

ZorgaanbiedersNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 35% van 17 functies

Softwareontwikkeling (algemeen)35%
Operations en administratie24%
Sales en verkoop12%
Marketing en communicatie12%
Zorg6%
Financiën en juridisch6%
Overig6%
17vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
17verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-09)
36open op de vacaturepagina, elke leeftijd
33mediane leeftijd, dagen
35%IT (6)
0%in Europa (0)
100%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 36 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 144 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
063
071
086
0910
1016

Werkplek

Remote17 · 100%

Ervaringsniveau

Senior7 · 41%
Staff7 · 41%
Junior1 · 6%
Medior1 · 6%

Functiegebied

Softwareontwikkeling (algemeen)6 · 35%
Operations en administratie4 · 24%
Marketing en communicatie2 · 12%
Sales en verkoop2 · 12%
Financiën en juridisch1 · 6%
Zorg1 · 6%

Landen

Verenigde Staten17

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Workato Beheerder (Remote)

Origineel: Workato Administrator (Remote)
ZorgaanbiedersRemote - United States
USD 108K–125,4K / jaarRemotealleen VSOperations en administratie
3 dagen geledenorigineel ↗

Business Development Manager (Remote)

Origineel: Business Development Manager (Remote)
ZorgaanbiedersRemote - United States
USD 176K–204,2K / jaarRemotealleen VSJuniorSales en verkoop
12 dagen geledenorigineel ↗

Sr. Software Engineer - Provider (Remote)

Origineel: Sr. Software Engineer - Provider (Remote)
ZorgaanbiedersRemote - United States
USD 166K–203K / jaarRemotealleen VSSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaScriptSQLTypeScript
15 dagen geledenorigineel ↗

Staff Software Engineer - Provider (Remote)

Origineel: Staff Software Engineer - Provider (Remote)
ZorgaanbiedersRemote - United States
USD 192K–240K / jaarRemotealleen VSStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaScriptSQLTypeScript
15 dagen geledenorigineel ↗

Directeur Inkoop (Remote)

Origineel: Director of Procurement (Remote)
ZorgaanbiedersRemote - United States
USD 189K–220,4K / jaarRemotealleen VSStaffOperations en administratie
18 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

113 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 02:07 UTC, body 508144 bytes.