RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Serve Robotics

8 openstaande functies30% remoteVerenigde StatenCanada

Productie en hardwareNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 8 functies

Engineering (niet-software) en techniek40%
Operations en administratie30%
Financiën en juridisch20%
Beveiliging en bewaking10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1.2 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
29open op de vacaturepagina, elke leeftijd
44mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
30%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 29 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 263 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
021
031
043
055
060
072
082
099
106

Werkplek

Op locatie7 · 70%
Remote3 · 30%

Ervaringsniveau

Medior3 · 30%
Junior3 · 30%
Senior2 · 20%
Staff1 · 10%

Functiegebied

Engineering (niet-software) en techniek4 · 40%
Operations en administratie3 · 30%
Financiën en juridisch2 · 20%
Beveiliging en bewaking1 · 10%

Landen

Verenigde Staten9
Canada1

Steden

Atlanta2
Los Angeles2
Miami1
Dallas1
Calgary1
Toronto1
Vancouver1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Servicetechnicus II

Origineel: Service Technician II
Productie en hardwareMiami, FL
USD 23–26,9 / uurOp locatieMediorEngineering (niet-software) en techniek
5 dagen geledenorigineel ↗

Servicetechnicus II

Origineel: Service Technician II
Productie en hardwareAtlanta, GA
USD 24–26,9 / uurOp locatieMediorEngineering (niet-software) en techniek
11 dagen geledenorigineel ↗

Financieel Analist, FP&A

Origineel: Financial Analyst, FP&A
Productie en hardwareUSA (remote)
USD 100K–125K / jaarRemotealleen VSMediorFinanciën en juridisch
11 dagen geledenorigineel ↗

Servicemonteur I

Origineel: Service Technician I
Productie en hardwareDowntown Los Angeles
USD 22–24 / uurOp locatieEngineering (niet-software) en techniek
17 dagen geledenorigineel ↗

Sr. Embedded Software Engineer, Robotics Platform

Origineel: Sr. Embedded Software Engineer, Robotics Platform
Productie en hardwareUSA (remote) | British Columbia (remote) | Vancouver, BC (remote) | Calgary (remote) | Canada (remote) | Toronto (remote)
USD 167,8K–204K / jaarRemoteSeniorEngineering (niet-software) en techniek
29 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

24 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 05:08 UTC, body 384770 bytes.