RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 3 min. geleden
Nederlands

← terug

Sift

4 openstaande functies75% remoteVerenigde Staten

CybersecuritySoftwareproductbedrijfIT-aandeel 25% van 4 functies

Sales en verkoop50%
Data en machine learning25%
Financiën en juridisch25%
4vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
4verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-07)
6open op de vacaturepagina, elke leeftijd
17mediane leeftijd, dagen
25%IT (1)
0%in Europa (0)
75%remote
75%met salaris

Indicatie van de omvang: 6 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 85 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
090
104

Werkplek

Remote3 · 75%
Hybride1 · 25%

Ervaringsniveau

Medior2 · 50%
Staff1 · 25%

Functiegebied

Sales en verkoop2 · 50%
Data en machine learning1 · 25%
Financiën en juridisch1 · 25%

Landen

Verenigde Staten4

Steden

San Francisco2
Seattle2

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Machine Learning Engineer

Origineel: Machine Learning Engineer
CybersecuritySan Francisco, California | Seattle, Washington | Remote - USA
USD 140K–190K / jaarHybrideMediorData en machine learningJavaPythonScala
17 dagen geledenorigineel ↗

Staff Boekhouder

Origineel: Staff Accountant
CybersecurityRemote - USA
Remotealleen VSMediorFinanciën en juridisch
17 dagen geledenorigineel ↗

Directeur/Sr. Directeur, Verkoop

Origineel: Director/Sr. Director, Sales
CybersecurityRemote - USA | Seattle, Washington | San Francisco, California
USD 290K–390K / jaarRemotealleen VSStaffSales en verkoop
17 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

113 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 02:07 UTC, body 85723 bytes.