RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← terug

SurveyMonkey

5 openstaande functies29% remoteCanadaIndiaIerland

HR-techSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 60% van 5 functies

Sales en verkoop43%
Softwareontwikkeling (algemeen)29%
Data en machine learning14%
Customer success en klantenservice14%
7vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
5verschillende functies (elk 1.4 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
20open op de vacaturepagina, elke leeftijd
58mediane leeftijd, dagen
43%IT (3)
29%in Europa (2)
29%remote
43%met salaris

Indicatie van de omvang: 20 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 179 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
041
051
061
075
082
095
105

Werkplek

Hybride5 · 71%
Remote2 · 29%

Ervaringsniveau

Junior1 · 14%
Staff1 · 14%
Senior1 · 14%

Functiegebied

Sales en verkoop3 · 43%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 29%
Customer success en klantenservice1 · 14%
Data en machine learning1 · 14%

Landen

Canada4
India2
Ierland1
Italië1

Steden

Ottawa3
Bengaluru2
Dublin1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Product Support Specialist
SurveyMonkey·HR-tech·Ottawaorigineel ↗
USD 47,3K / jaarHybrideJuniorCustomer success en klantenservice
Origineel: New Business Account Executive
SurveyMonkey·HR-tech·Dublinorigineel ↗
HybrideSales en verkoop
Origineel: New Business Account Executive
SurveyMonkey·HR-tech·Ottawaorigineel ↗
USD 56,3K / jaarHybrideSales en verkoop
Origineel: New Business Account Executive
SurveyMonkey·HR-tech·Canada - Remoteorigineel ↗
USD 56,3K / jaarRemoteSales en verkoop

Manager, Engineering

10 dagen geleden
Origineel: Manager, Engineering
SurveyMonkey·HR-tech·Bengaluruorigineel ↗
HybrideStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaJavaScriptPHP
Origineel: Senior Software Engineer I, Quality Engineering (Automation)
SurveyMonkey·HR-tech·Bengaluruorigineel ↗
HybrideSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaScriptPythonSQL
Origineel: Machine Learning Engineer - Multiple Positions
SurveyMonkey·HR-tech·Italy - Remote | Ottawaorigineel ↗
RemoteData en machine learning

Actualiteit van de gegevens

94 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 06:07 UTC, body 374684 bytes.