SurveyMonkey
5 openstaande functies29% remoteCanadaIndiaIerland
HR-techSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 60% van 5 functies
Sales en verkoop43%
Softwareontwikkeling (algemeen)29%
Data en machine learning14%
Customer success en klantenservice14%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 5 functies in de zoekfunctie
7vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
5verschillende functies (elk 1.4 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
20open op de vacaturepagina, elke leeftijd
58mediane leeftijd, dagen
43%IT (3)
29%in Europa (2)
29%remote
43%met salaris
Indicatie van de omvang: 20 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 179 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride5 · 71%
Remote2 · 29%
Ervaringsniveau
Junior1 · 14%
Staff1 · 14%
Senior1 · 14%
Functiegebied
Sales en verkoop3 · 43%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 29%
Customer success en klantenservice1 · 14%
Data en machine learning1 · 14%
Landen
Canada4
India2
Ierland1
Italië1
Steden
Ottawa3
Bengaluru2
Dublin1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Productondersteuning Specialist
16 u geledenOrigineel: Product Support Specialist
USD 47,3K / jaarHybrideJuniorCustomer success en klantenservice
New Business Account Executive
1 dag geledenOrigineel: New Business Account Executive
HybrideSales en verkoop
New Business Account Executive
1 dag geledenOrigineel: New Business Account Executive
USD 56,3K / jaarHybrideSales en verkoop
New Business Account Executive
1 dag geledenOrigineel: New Business Account Executive
USD 56,3K / jaarRemoteSales en verkoop
Manager, Engineering
10 dagen geledenOrigineel: Manager, Engineering
HybrideStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaJavaScriptPHP
Senior Software Engineer I, Quality Engineering (Automatisering)
24 dagen geledenOrigineel: Senior Software Engineer I, Quality Engineering (Automation)
HybrideSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaScriptPythonSQL
Machine Learning Engineer - Meerdere functies
25 dagen geledenOrigineel: Machine Learning Engineer - Multiple Positions
RemoteData en machine learning
Actualiteit van de gegevens
94 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 06:07 UTC, body 374684 bytes.