1 dag geledenorigineel ↗
ClearBank
8 openstaande functiesVerenigd Koninkrijk
Fintech en betalingenSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 0% van 8 functies
Sales en verkoop38%
Financiën en juridisch25%
HR en recruitment12%
Customer success en klantenservice12%
Strategie, advies en analyse12%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 8 functies in de zoekfunctie
8vacatures, afgelopen 30 dagen
6nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1 vacatures)
5gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
10open op de vacaturepagina, elke leeftijd
2mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
100%in Europa (8)
0%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 10 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 143 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride8 · 100%
Ervaringsniveau
Senior5 · 62%
Staff1 · 12%
Functiegebied
Sales en verkoop3 · 38%
Financiën en juridisch2 · 25%
HR en recruitment1 · 12%
Customer success en klantenservice1 · 12%
Strategie, advies en analyse1 · 12%
Landen
Verenigd Koninkrijk8
Steden
London8
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Senior Financieel Business Partner
Origineel: Senior Finance Business PartnerHybrideSeniorFinanciën en juridisch
2 dagen geledenorigineel ↗
2 dagen geledenorigineel ↗
2 dagen geledenorigineel ↗
Senior Account Lead - Client Success
Origineel: Senior Account Lead - Client SuccessHybrideSeniorSales en verkoop
2 dagen geledenorigineel ↗
Associate Director - Client Success
Origineel: Associate Director - Client SuccessHybrideStaffCustomer success en klantenservice
2 dagen geledenorigineel ↗
Senior Treasury Operations Analist
Origineel: Senior Treasury Operations AnalystHybrideSeniorFinanciën en juridisch
10 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
20 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 05:09 UTC, body 232959 bytes.