RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands

← terug

Felix

17 openstaande functies53% remoteCanada

ZorgaanbiedersNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 6% van 17 functies

Zorg47%
Operations en administratie18%
Marketing en communicatie12%
HR en recruitment12%
Softwareontwikkeling (algemeen)6%
Overig6%
17vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
17verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-02)
47open op de vacaturepagina, elke leeftijd
61mediane leeftijd, dagen
6%IT (1)
0%in Europa (0)
53%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 47 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 528 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

111
121
012
023
031
040
051
064
070
089
097
1014

Werkplek

Remote9 · 53%
Op locatie5 · 29%
Werkplek niet opgegeven2 · 12%
Hybride1 · 6%

Ervaringsniveau

Senior5 · 29%
Medior4 · 24%
Staff2 · 12%

Functiegebied

Zorg8 · 47%
Operations en administratie3 · 18%
Marketing en communicatie2 · 12%
HR en recruitment2 · 12%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 6%

Landen

Canada17

Steden

Richmond Hill5
Mississauga3

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

HR Business Partner

Origineel: HR Business Partner
ZorgaanbiedersMississauga, ON
USD 90K–100K / jaarSeniorHR en recruitment
9 dagen geledenorigineel ↗

Sr. Software Engineer

Origineel: Sr. Software Engineer
ZorgaanbiedersRemote, Canada
USD 125K–160K / jaarRemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaScriptPHP
10 dagen geledenorigineel ↗

Recruiter, Zorg

Origineel: Recruiter, Healthcare
ZorgaanbiedersRemote, Canada
CAD 80K–90K / jaarRemoteSeniorHR en recruitment
19 dagen geledenorigineel ↗

Magazijnsupervisor

Origineel: Warehouse Supervisor
ZorgaanbiedersMississauga, ON
CAD 70K–85K / jaarOperations en administratie
19 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

111 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 01:07 UTC, body 588280 bytes.