RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 4 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Тази страница е достъпна на Български.Превключване×

← terug

Airbyte

8 openstaande functies50% remoteVerenigde StatenCanada

AI en dataSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 75% van 8 functies

Softwareontwikkeling (algemeen)40%
Sales en verkoop20%
Backend-ontwikkeling10%
Full-stack-ontwikkeling10%
DevOps / SRE / Platform / Cloud10%
Financiën en juridisch10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1.2 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-08)
13open op de vacaturepagina, elke leeftijd
15mediane leeftijd, dagen
70%IT (7)
0%in Europa (0)
50%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 13 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 43 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
093
1010

Werkplek

Hybride5 · 50%
Remote5 · 50%

Ervaringsniveau

Senior6 · 60%
Staff1 · 10%

Functiegebied

Softwareontwikkeling (algemeen)4 · 40%
Sales en verkoop2 · 20%
Full-stack-ontwikkeling1 · 10%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 10%
Financiën en juridisch1 · 10%
Backend-ontwikkeling1 · 10%

Landen

Verenigde Staten7
Canada3

Steden

San Francisco5

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Senior Software Engineer, Platform Fullstack
Airbyte·AI en data·San Franciscoorigineel ↗
USD 196K–235K / jaarHybrideSeniorFull-stack-ontwikkelingJavaKotlinTypeScript
Origineel: Senior Site Reliability Engineer
Airbyte·AI en data·San Franciscoorigineel ↗
USD 196K–235K / jaarHybrideSeniorDevOps / SRE / Platform / Cloud

Manager Boekhouding

7 dagen geleden
Origineel: Accounting Manager
Airbyte·AI en data·San Franciscoorigineel ↗
USD 133K–160K / jaarHybrideSeniorFinanciën en juridisch
Origineel: Technical Support Engineer
Airbyte·AI en data·Canadaorigineel ↗
CAD 89K–105K / jaarRemoteSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaKotlinPython
Origineel: Engineering Manager, Platform
Airbyte·AI en data·San Franciscoorigineel ↗
USD 217K–260K / jaarHybrideStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Senior Backend Engineer, Agent Infrastructure
Airbyte·AI en data·San Franciscoorigineel ↗
USD 196K–235K / jaarHybrideSeniorBackend-ontwikkeling
Origineel: Enterprise Account Executive
Airbyte·AI en data·Canadaorigineel ↗
CAD 290K–350K / jaarRemoteSeniorSales en verkoop
Origineel: Enterprise Account Executive
Airbyte·AI en data·United Statesorigineel ↗
USD 212,5K–300K / jaarRemotealleen VSSeniorSales en verkoop
Origineel: Customer Support Developer (Databases)
Airbyte·AI en data·Canadaorigineel ↗
CAD 101K–110K / jaarRemoteSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaKotlinSQL
Origineel: Customer Support Developer (Databases)
Airbyte·AI en data·United Statesorigineel ↗
USD 99K–115K / jaarRemotealleen VSSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaKotlinSQL

Actualiteit van de gegevens

97 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 09:07 UTC, body 264238 bytes.