Airbyte
8 openstaande functies50% remoteVerenigde StatenCanada
AI en dataSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 75% van 8 functies
Softwareontwikkeling (algemeen)40%
Sales en verkoop20%
Backend-ontwikkeling10%
Full-stack-ontwikkeling10%
DevOps / SRE / Platform / Cloud10%
Financiën en juridisch10%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 8 functies in de zoekfunctie
10vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1.2 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-08)
13open op de vacaturepagina, elke leeftijd
15mediane leeftijd, dagen
70%IT (7)
0%in Europa (0)
50%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 13 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 43 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride5 · 50%
Remote5 · 50%
Ervaringsniveau
Senior6 · 60%
Staff1 · 10%
Functiegebied
Softwareontwikkeling (algemeen)4 · 40%
Sales en verkoop2 · 20%
Full-stack-ontwikkeling1 · 10%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 10%
Financiën en juridisch1 · 10%
Backend-ontwikkeling1 · 10%
Landen
Verenigde Staten7
Canada3
Steden
San Francisco5
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Senior Software Engineer, Platform Fullstack
7 dagen geledenOrigineel: Senior Software Engineer, Platform Fullstack
USD 196K–235K / jaarHybrideSeniorFull-stack-ontwikkelingJavaKotlinTypeScript
Senior Site Reliability Engineer
7 dagen geledenOrigineel: Senior Site Reliability Engineer
USD 196K–235K / jaarHybrideSeniorDevOps / SRE / Platform / Cloud
Manager Boekhouding
7 dagen geledenOrigineel: Accounting Manager
USD 133K–160K / jaarHybrideSeniorFinanciën en juridisch
Technical Support Engineer
8 dagen geledenOrigineel: Technical Support Engineer
CAD 89K–105K / jaarRemoteSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaKotlinPython
Engineering Manager, Platform
11 dagen geledenOrigineel: Engineering Manager, Platform
USD 217K–260K / jaarHybrideStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)
Senior Backend Engineer, Agent Infrastructure
11 dagen geledenOrigineel: Senior Backend Engineer, Agent Infrastructure
USD 196K–235K / jaarHybrideSeniorBackend-ontwikkeling
Enterprise Account Executive
15 dagen geledenOrigineel: Enterprise Account Executive
CAD 290K–350K / jaarRemoteSeniorSales en verkoop
Enterprise Account Executive
15 dagen geledenOrigineel: Enterprise Account Executive
USD 212,5K–300K / jaarRemotealleen VSSeniorSales en verkoop
Customer Support Developer (Databases)
15 dagen geledenOrigineel: Customer Support Developer (Databases)
CAD 101K–110K / jaarRemoteSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaKotlinSQL
Customer Support Developer (Databases)
15 dagen geledenOrigineel: Customer Support Developer (Databases)
USD 99K–115K / jaarRemotealleen VSSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaKotlinSQL
Actualiteit van de gegevens
97 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 09:07 UTC, body 264238 bytes.