Blueprint Technologies
16 openstaande functies58% remoteVerenigde StatenRoemeniëArgentinië
Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 19% van 16 functies
Product en design26%
Customer success en klantenservice21%
Sales en verkoop10%
Creatief, media en tekst10%
Marketing en communicatie5%
DevOps / SRE / Platform / Cloud5%
IT-support en beheer5%
Operations en administratie5%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 16 functies in de zoekfunctie
19vacatures, afgelopen 30 dagen
12nieuw, afgelopen 7 dagen
16verschillende functies (elk 1.2 vacatures)
6gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
25open op de vacaturepagina, elke leeftijd
7mediane leeftijd, dagen
16%IT (3)
11%in Europa (2)
58%remote
95%met salaris
Indicatie van de omvang: 25 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 122 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote11 · 58%
Hybride4 · 21%
Werkplek niet opgegeven4 · 21%
Ervaringsniveau
Senior4 · 21%
Medior3 · 16%
Junior1 · 5%
Functiegebied
Product en design5 · 26%
Customer success en klantenservice4 · 21%
Sales en verkoop2 · 11%
Creatief, media en tekst2 · 11%
IT-support en beheer1 · 5%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 5%
Financiën en juridisch1 · 5%
Operations en administratie1 · 5%
Landen
Verenigde Staten8
Roemenië2
Argentinië2
Filipijnen1
Steden
Bellevue5
Redmond3
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
IT Operations & Case Management Specialist
20 u geledenOrigineel: IT Operations & Case Management Specialist
USD 28–32 / uurRemoteMediorIT-support en beheer
Senior UX/CX Designer
22 u geledenOrigineel: Senior UX/CX Designer
USD 2.083–2.917 / maandRemoteSeniorProduct en design
Senior UX/CX Designer
22 u geledenOrigineel: Senior UX/CX Designer
USD 3.125–4.375 / maandRemoteSeniorProduct en design
Senior UX/CX Designer
22 u geledenOrigineel: Senior UX/CX Designer
USD 3.125–4.375 / maandRemoteSeniorProduct en design
Origineel: Customer Support Agent - (Ukrainian Speaking) (Bench Team)
USD 23–25,5 / uurHybrideCustomer success en klantenservice
Customer Support Medewerker - (Bench Team)
1 dag geledenOrigineel: Customer Support Agent - (Bench Team)
USD 23–25,5 / uurHybrideCustomer success en klantenservice
Junior Azure DevOps Engineer
2 dagen geledenOrigineel: Junior Azure DevOps Engineer
USD 40 / uurJuniorDevOps / SRE / Platform / CloudPython
Technology Sales Specialist - Japans en Mandarijn
2 dagen geledenOrigineel: Technology Sales Specialist - Japanese And Mandarin
RemoteSales en verkoop
Specialist Technologieverkoop
3 dagen geledenOrigineel: Technology Sales Specialist
USD 30–35 / uurRemoteMediorSales en verkoop
Assistent Controller
3 dagen geledenOrigineel: Assistant Controller
USD 114K–152K / jaarFinanciën en juridisch
Klantenservicemedewerker - (Spaanstalig) (Bench Team)
7 dagen geledenOrigineel: Customer Support Agent - (Spanish Speaking) (Bench Team)
USD 23–25,5 / uurHybrideCustomer success en klantenserviceSpaans vereist
Klantenondersteuningsmedewerker (Facturatie) (Duits)
7 dagen geledenOrigineel: Customer (Billing) Support Agent (German)
USD 23–25,5 / uurHybrideCustomer success en klantenserviceDuits vereist
Administratief Coördinator
12 dagen geledenOrigineel: Administrative Coordinator
USD 22–24 / uurMediorOperations en administratie
Specialist Filipijnse Vertaling & Lokalisatie
19 dagen geledenOrigineel: Filipino Translation & Localization Specialist
USD 33,65–43,25 / uurRemoteCreatief, media en tekst
Specialist Poolse Vertaling & Lokalisatie
19 dagen geledenOrigineel: Polish Translation & Localization Specialist
USD 33,65–43,25 / uurRemoteCreatief, media en tekstPools vereist
Windows Patching & Automation Engineer
25 dagen geledenOrigineel: Windows Patching & Automation Engineer
USD 2.200–2.500 / maandRemoteSoftwareontwikkeling (algemeen)C#
Ervaringsgericht Marketing Manager
26 dagen geledenOrigineel: Experiential Marketing Manager
USD 90K–100K / jaarSeniorMarketing en communicatie
Actualiteit van de gegevens
201 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 21:23 UTC, body 521045 bytes.