RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 2 min. geleden
Nederlands

← terug

Blueprint Technologies

16 openstaande functies58% remoteVerenigde StatenRoemeniëArgentinië

Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 19% van 16 functies

Product en design26%
Customer success en klantenservice21%
Sales en verkoop10%
Creatief, media en tekst10%
Marketing en communicatie5%
DevOps / SRE / Platform / Cloud5%
IT-support en beheer5%
Operations en administratie5%
19vacatures, afgelopen 30 dagen
12nieuw, afgelopen 7 dagen
16verschillende functies (elk 1.2 vacatures)
6gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
25open op de vacaturepagina, elke leeftijd
7mediane leeftijd, dagen
16%IT (3)
11%in Europa (2)
58%remote
95%met salaris

Indicatie van de omvang: 25 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 122 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
061
071
081
095
1017

Werkplek

Remote11 · 58%
Hybride4 · 21%
Werkplek niet opgegeven4 · 21%

Ervaringsniveau

Senior4 · 21%
Medior3 · 16%
Junior1 · 5%

Functiegebied

Product en design5 · 26%
Customer success en klantenservice4 · 21%
Sales en verkoop2 · 11%
Creatief, media en tekst2 · 11%
IT-support en beheer1 · 5%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 5%
Financiën en juridisch1 · 5%
Operations en administratie1 · 5%

Landen

Verenigde Staten8
Roemenië2
Argentinië2
Filipijnen1

Steden

Bellevue5
Redmond3

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: IT Operations & Case Management Specialist
USD 28–32 / uurRemoteMediorIT-support en beheer

UX/CX Designer

22 u geleden
Origineel: UX/CX Designer
USD 2.083–2.917 / maandRemoteProduct en design

UX/CX Designer

22 u geleden
Origineel: UX/CX Designer
USD 2.083–2.917 / maandRemoteProduct en design
Origineel: Senior UX/CX Designer
Blueprint Technologies·Remote — Philippinesorigineel ↗
USD 2.083–2.917 / maandRemoteSeniorProduct en design
Origineel: Senior UX/CX Designer
USD 3.125–4.375 / maandRemoteSeniorProduct en design
Origineel: Senior UX/CX Designer
USD 3.125–4.375 / maandRemoteSeniorProduct en design
Origineel: Customer Support Agent - (Ukrainian Speaking) (Bench Team)
USD 23–25,5 / uurHybrideCustomer success en klantenservice
Origineel: Customer Support Agent - (Bench Team)
USD 23–25,5 / uurHybrideCustomer success en klantenservice
Origineel: Junior Azure DevOps Engineer
USD 40 / uurJuniorDevOps / SRE / Platform / CloudPython
Origineel: Technology Sales Specialist - Japanese And Mandarin
RemoteSales en verkoop
Origineel: Technology Sales Specialist
USD 30–35 / uurRemoteMediorSales en verkoop

Assistent Controller

3 dagen geleden
Origineel: Assistant Controller
USD 114K–152K / jaarFinanciën en juridisch
Origineel: Customer Support Agent - (Spanish Speaking) (Bench Team)
USD 23–25,5 / uurHybrideCustomer success en klantenserviceSpaans vereist
Origineel: Customer (Billing) Support Agent (German)
USD 23–25,5 / uurHybrideCustomer success en klantenserviceDuits vereist
Origineel: Administrative Coordinator
USD 22–24 / uurMediorOperations en administratie
Origineel: Filipino Translation & Localization Specialist
USD 33,65–43,25 / uurRemoteCreatief, media en tekst
Origineel: Polish Translation & Localization Specialist
USD 33,65–43,25 / uurRemoteCreatief, media en tekstPools vereist
Origineel: Windows Patching & Automation Engineer
Blueprint Technologies·Remote — Latin Americaorigineel ↗
USD 2.200–2.500 / maandRemoteSoftwareontwikkeling (algemeen)C#
Origineel: Experiential Marketing Manager
USD 90K–100K / jaarSeniorMarketing en communicatie

Actualiteit van de gegevens

201 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 21:23 UTC, body 521045 bytes.