RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← terug

Overjet

9 openstaande functies67% remoteVerenigde StatenEgypteFilipijnen

AI en dataSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 11% van 9 functies

Sales en verkoop22%
Zorg22%
DevOps / SRE / Platform / Cloud11%
Financiën en juridisch11%
Creatief, media en tekst11%
Customer success en klantenservice11%
Strategie, advies en analyse11%
9vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
30open op de vacaturepagina, elke leeftijd
71mediane leeftijd, dagen
11%IT (1)
0%in Europa (0)
67%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 30 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 410 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
011
020
030
042
053
060
076
085
093
109

Werkplek

Remote6 · 67%
Hybride2 · 22%
Op locatie1 · 11%

Ervaringsniveau

Staff3 · 33%
Senior3 · 33%
Medior2 · 22%

Functiegebied

Sales en verkoop2 · 22%
Zorg2 · 22%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 11%
Customer success en klantenservice1 · 11%
Creatief, media en tekst1 · 11%
Strategie, advies en analyse1 · 11%
Financiën en juridisch1 · 11%

Landen

Verenigde Staten7
Egypte2
Filipijnen2
Pakistan2

Steden

New York City2
San Mateo2
Salt Lake City2

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Staff DevOps Engineer

8 dagen geleden
Origineel: Staff DevOps Engineer
Overjet·AI en data·San Mateo, CA | NYC based (Remote)origineel ↗
HybrideStaffDevOps / SRE / Platform / CloudGolangPython

SDR Manager

9 dagen geleden
Origineel: SDR Manager
Overjet·AI en data·Salt Lake City, UTorigineel ↗
Op locatieSeniorSales en verkoop
Origineel: Dental Consultant- Orthodontist
Overjet·AI en data·United States, Remoteorigineel ↗
Remotealleen VSSeniorZorg

SMB Sales Manager

10 dagen geleden
Origineel: SMB Sales Manager
Overjet·AI en data·Salt Lake City, UT | San Mateo, CA | NYC based (Remote)origineel ↗
HybrideMediorSales en verkoop
Origineel: Manager of Customer Success, SMB
Overjet·AI en data·United States, Remoteorigineel ↗
Remotealleen VSStaffCustomer success en klantenservice
Origineel: Dental Consultant- General Dentist
Overjet·AI en data·United States, Remoteorigineel ↗
Remotealleen VSSeniorZorg

AI Creatief Directeur

16 dagen geleden
Origineel: AI Creative Director
Overjet·AI en data·United States, Remoteorigineel ↗
Remotealleen VSStaffCreatief, media en tekst

Salesforce Analist

16 dagen geleden
Origineel: Salesforce Analyst
Overjet·AI en data·Philippines | Egypt | Pakistanorigineel ↗
RemoteStrategie, advies en analyse
Origineel: Corporate & Compliance Paralegal
Overjet·AI en data·Egypt | Philippines | Pakistanorigineel ↗
RemoteMediorFinanciën en juridisch

Actualiteit van de gegevens

100 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 12:08 UTC, body 517113 bytes.