8 dagen geledenorigineel ↗
Palette Media
6 openstaande functies83% remoteVerenigde Staten
Media, entertainment en reclameNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies
Marketing en communicatie33%
Sales en verkoop17%
HR en recruitment17%
Operations en administratie17%
Directie en management17%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 6 functies in de zoekfunctie
6vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
6gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-16)
7open op de vacaturepagina, elke leeftijd
8mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
83%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 7 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 88 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote5 · 83%
Op locatie1 · 17%
Ervaringsniveau
Staff3 · 50%
Junior1 · 17%
Functiegebied
Marketing en communicatie2 · 33%
Operations en administratie1 · 17%
Directie en management1 · 17%
Sales en verkoop1 · 17%
HR en recruitment1 · 17%
Landen
Verenigde Staten6
Steden
New York City1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Senior Directeur Distributie
Origineel: Senior Director of DistributionRemoteStaffDirectie en management
8 dagen geledenorigineel ↗
Director Strategische Communicatie (Corporate Affairs + Politiek)
Origineel: Director of Strategic Communications (Corporate Affairs + Politics)RemoteStaffMarketing en communicatie
8 dagen geledenorigineel ↗
Director Sales en Business Development (Corporate Affairs + Politiek)
Origineel: Director of Sales and Business Development (Corporate Affairs + Politics)RemoteStaffSales en verkoop
8 dagen geledenorigineel ↗
8 dagen geledenorigineel ↗
Content Operations & Productieassistent
Origineel: Content Operations & Production AssistantOp locatieMarketing en communicatie
8 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
20 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 05:10 UTC, body 97155 bytes.