RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Chamber Cardio

4 openstaande functies75% remoteVerenigde Staten

ZorgaanbiedersNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 25% van 4 functies

Operations en administratie50%
Data en machine learning25%
Financiën en juridisch25%
4vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
4verschillende functies (elk 1 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-15)
6open op de vacaturepagina, elke leeftijd
18mediane leeftijd, dagen
25%IT (1)
0%in Europa (0)
75%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 6 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 67 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
091
104

Werkplek

Remote3 · 75%
Hybride1 · 25%

Ervaringsniveau

Medior2 · 50%
Staff2 · 50%

Functiegebied

Operations en administratie2 · 50%
Data en machine learning1 · 25%
Financiën en juridisch1 · 25%

Landen

Verenigde Staten3

Steden

Nashville3
Boston2
New York City2
Washington2

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Program Manager, Zorgoperaties

Origineel: Program Manager, Care Operations
ZorgaanbiedersRemote | New York, NY | Boston, MA | Washington, DC | Nashville, TN
Remotealleen VSMediorOperations en administratie
9 dagen geledenorigineel ↗

Staff Data Engineer

Origineel: Staff Data Engineer
ZorgaanbiedersRemote
RemoteStaffData en machine learningPythonSQL
18 dagen geledenorigineel ↗

Financieel Analist

Origineel: Financial Analyst
ZorgaanbiedersNashville, TN
HybrideMediorFinanciën en juridisch
18 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

118 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 09:08 UTC, body 86129 bytes.