RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Inloggen

← terug

Quantum

14 openstaande functiesVerenigd Koninkrijk

Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 36% van 14 functies

Data en machine learning29%
Strategie, advies en analyse21%
Sales en verkoop14%
Marketing en communicatie7%
HR en recruitment7%
DevOps / SRE / Platform / Cloud7%
Overig14%
14vacatures, afgelopen 30 dagen
6nieuw, afgelopen 7 dagen
14verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
16open op de vacaturepagina, elke leeftijd
10mediane leeftijd, dagen
36%IT (5)
100%in Europa (14)
0%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 16 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 36 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
094
1012

Werkplek

Hybride14 · 100%

Ervaringsniveau

Junior5 · 36%
Staff2 · 14%
Senior2 · 14%

Functiegebied

Data en machine learning4 · 29%
Strategie, advies en analyse3 · 21%
Sales en verkoop2 · 14%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 7%
Marketing en communicatie1 · 7%
HR en recruitment1 · 7%

Landen

Verenigd Koninkrijk14

Steden

London14

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Head of Data Engineering
HybrideStaffData en machine learning

Data Architect

1 dag geleden
Origineel: Data Architect
Hybride

Data Engineer

1 dag geleden
Origineel: Data Engineer
HybrideData en machine learningPythonSQL
Origineel: Affiliate Account Executive
HybrideJuniorSales en verkoop

Lead Platform Engineer

2 dagen geleden
Origineel: Lead Platform Engineer
HybrideSeniorDevOps / SRE / Platform / CloudBashGolangJavaScript

Head of SEO

3 dagen geleden
Origineel: Head of SEO
HybrideStaffMarketing en communicatie

Partnerships Manager

8 dagen geleden
Origineel: Partnerships Manager
HybrideSales en verkoop
Origineel: Technical CRM Specialist
Hybride
Origineel: Graduate Business Analyst
HybrideJuniorStrategie, advies en analyse
Origineel: Junior Commercial Insights Analyst
HybrideJuniorStrategie, advies en analyse
Origineel: Graduate Commercial Insights Analyst
HybrideJuniorStrategie, advies en analyse

Graduate Data Engineer

16 dagen geleden
Origineel: Graduate Data Engineer
HybrideJuniorData en machine learningPythonSQL

Senior Data Scientist

23 dagen geleden
Origineel: Senior Data Scientist
HybrideSeniorData en machine learningPythonSQL

HR Business Partner

28 dagen geleden
Origineel: HR Business Partner
HybrideHR en recruitment

Actualiteit van de gegevens

113 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:18 UTC, body 167431 bytes.