Quantum
14 openstaande functiesVerenigd Koninkrijk
Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 36% van 14 functies
Data en machine learning29%
Strategie, advies en analyse21%
Sales en verkoop14%
Marketing en communicatie7%
HR en recruitment7%
DevOps / SRE / Platform / Cloud7%
Overig14%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 14 functies in de zoekfunctie
14vacatures, afgelopen 30 dagen
6nieuw, afgelopen 7 dagen
14verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
16open op de vacaturepagina, elke leeftijd
10mediane leeftijd, dagen
36%IT (5)
100%in Europa (14)
0%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 16 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 36 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride14 · 100%
Ervaringsniveau
Junior5 · 36%
Staff2 · 14%
Senior2 · 14%
Functiegebied
Data en machine learning4 · 29%
Strategie, advies en analyse3 · 21%
Sales en verkoop2 · 14%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 7%
Marketing en communicatie1 · 7%
HR en recruitment1 · 7%
Landen
Verenigd Koninkrijk14
Steden
London14
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Head of Data Engineering
1 dag geledenOrigineel: Head of Data Engineering
HybrideStaffData en machine learning
Affiliate Account Executive
2 dagen geledenOrigineel: Affiliate Account Executive
HybrideJuniorSales en verkoop
Lead Platform Engineer
2 dagen geledenOrigineel: Lead Platform Engineer
HybrideSeniorDevOps / SRE / Platform / CloudBashGolangJavaScript
Graduate Business Analyst
10 dagen geledenOrigineel: Graduate Business Analyst
HybrideJuniorStrategie, advies en analyse
Junior Commercial Insights Analist
10 dagen geledenOrigineel: Junior Commercial Insights Analyst
HybrideJuniorStrategie, advies en analyse
Graduate Analist Commerciële Inzichten
10 dagen geledenOrigineel: Graduate Commercial Insights Analyst
HybrideJuniorStrategie, advies en analyse
Graduate Data Engineer
16 dagen geledenOrigineel: Graduate Data Engineer
HybrideJuniorData en machine learningPythonSQL
Senior Data Scientist
23 dagen geledenOrigineel: Senior Data Scientist
HybrideSeniorData en machine learningPythonSQL
Actualiteit van de gegevens
113 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:18 UTC, body 167431 bytes.