RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← terug

super.com

10 openstaande functies100% remoteCanadaVerenigde Staten

AI en dataSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 10% van 10 functies

Operations en administratie30%
Financiën en juridisch20%
Product en design20%
Directie en management20%
Softwareontwikkeling (algemeen)10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
10verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
20open op de vacaturepagina, elke leeftijd
38mediane leeftijd, dagen
10%IT (1)
0%in Europa (0)
100%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 20 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 268 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
011
020
031
041
051
060
071
082
095
108

Werkplek

Remote10 · 100%

Ervaringsniveau

Senior4 · 40%
Staff4 · 40%
Junior2 · 20%

Functiegebied

Operations en administratie3 · 30%
Product en design2 · 20%
Financiën en juridisch2 · 20%
Directie en management2 · 20%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 10%

Landen

Canada10
Verenigde Staten10

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Senior Product Manager, Payments
super.com·AI en data·Canada | United Statesorigineel ↗
USD 124K–180K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Origineel: Engineering Manager, Data
super.com·AI en data·Canada | United Statesorigineel ↗
USD 140K–196K / jaarRemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)SQL
Origineel: Senior Product Designer
super.com·AI en data·United States | Canadaorigineel ↗
USD 121K–185K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Origineel: Senior NetSuite Administrator
super.com·AI en data·Canada | United Statesorigineel ↗
USD 123K–171K / jaarRemoteSeniorOperations en administratie

Directeur, Inkoop

9 dagen geleden
Origineel: Director, Procurement
super.com·AI en data·Canada | United Statesorigineel ↗
CAD 194K–252K / jaarRemoteStaffOperations en administratie
Origineel: Corporate Finance Analyst
super.com·AI en data·Canada | United Statesorigineel ↗
CAD 86K–104K / jaarRemoteJuniorFinanciën en juridisch
Origineel: Manager, Internal Controls
super.com·AI en data·Canada | United Statesorigineel ↗
USD 122K–190K / jaarRemoteStaffDirectie en management

Manager Boekhouding

14 dagen geleden
Origineel: Accounting Manager
super.com·AI en data·Canada | United Statesorigineel ↗
USD 117K–170K / jaarRemoteSeniorFinanciën en juridisch

Head of Security

25 dagen geleden
Origineel: Head of Security
super.com·AI en data·Canada | United Statesorigineel ↗
CAD 222K–293K / jaarRemoteStaffDirectie en management
Origineel: Partner Operations Specialist
super.com·AI en data·Canada/United Statesorigineel ↗
USD 63K–92K / jaarRemoteJuniorOperations en administratie

Actualiteit van de gegevens

45 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 12:09 UTC, body 358899 bytes.