super.com
10 openstaande functies100% remoteCanadaVerenigde Staten
AI en dataSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 10% van 10 functies
Operations en administratie30%
Financiën en juridisch20%
Product en design20%
Directie en management20%
Softwareontwikkeling (algemeen)10%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 10 functies in de zoekfunctie
10vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
10verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
20open op de vacaturepagina, elke leeftijd
38mediane leeftijd, dagen
10%IT (1)
0%in Europa (0)
100%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 20 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 268 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote10 · 100%
Ervaringsniveau
Senior4 · 40%
Staff4 · 40%
Junior2 · 20%
Functiegebied
Operations en administratie3 · 30%
Product en design2 · 20%
Financiën en juridisch2 · 20%
Directie en management2 · 20%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 10%
Landen
Canada10
Verenigde Staten10
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Senior Product Manager, Betalingen
15 u geledenOrigineel: Senior Product Manager, Payments
USD 124K–180K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Engineering Manager, Data
2 dagen geledenOrigineel: Engineering Manager, Data
USD 140K–196K / jaarRemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)SQL
Senior Product Designer
2 dagen geledenOrigineel: Senior Product Designer
USD 121K–185K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Senior NetSuite Beheerder
7 dagen geledenOrigineel: Senior NetSuite Administrator
USD 123K–171K / jaarRemoteSeniorOperations en administratie
Directeur, Inkoop
9 dagen geledenOrigineel: Director, Procurement
CAD 194K–252K / jaarRemoteStaffOperations en administratie
Corporate Finance Analist
9 dagen geledenOrigineel: Corporate Finance Analyst
CAD 86K–104K / jaarRemoteJuniorFinanciën en juridisch
Manager, Interne Beheersing
14 dagen geledenOrigineel: Manager, Internal Controls
USD 122K–190K / jaarRemoteStaffDirectie en management
Manager Boekhouding
14 dagen geledenOrigineel: Accounting Manager
USD 117K–170K / jaarRemoteSeniorFinanciën en juridisch
Head of Security
25 dagen geledenOrigineel: Head of Security
CAD 222K–293K / jaarRemoteStaffDirectie en management
Specialist Partner Operations
25 dagen geledenOrigineel: Partner Operations Specialist
USD 63K–92K / jaarRemoteJuniorOperations en administratie
Actualiteit van de gegevens
45 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 12:09 UTC, body 358899 bytes.