RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← terug

STACK Infrastructure APAC

18 openstaande functiesAustraliëSingaporeJapan

Overheid, onderwijs en non-profitNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 18 functies

Financiën en juridisch33%
Operations en administratie28%
Engineering (niet-software) en techniek11%
Directie en management11%
Customer success en klantenservice6%
Project- en programmamanagement6%
Strategie, advies en analyse6%
18vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
18verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-16)
48open op de vacaturepagina, elke leeftijd
31mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
0%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 48 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 179 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
041
052
069
073
084
0912
1017

Werkplek

Op locatie17 · 94%
Werkplek niet opgegeven1 · 6%

Ervaringsniveau

Senior3 · 17%
Medior3 · 17%
Staff3 · 17%
Directie (C-level)2 · 11%
Junior1 · 6%

Functiegebied

Financiën en juridisch6 · 33%
Operations en administratie5 · 28%
Engineering (niet-software) en techniek2 · 11%
Directie en management2 · 11%
Customer success en klantenservice1 · 6%
Project- en programmamanagement1 · 6%
Strategie, advies en analyse1 · 6%

Landen

Australië6
Singapore6
Japan4

Steden

Melbourne4
Tokyo3
Truganina2
Osaka2
Inzai1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Vice President Security Risk and Resilience (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Truganinaorigineel ↗
Op locatieDirectie (C-level)Financiën en juridisch
Origineel: Critical Operations Coordinator (Japan)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Keihannaorigineel ↗
JuniorOperations en administratie
Origineel: Customer Success Manager (Japan)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Osakaorigineel ↗
Op locatieCustomer success en klantenservice
Origineel: Project Manager – HV Infrastructure
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Melbourneorigineel ↗
Op locatieSeniorProject- en programmamanagement
Origineel: Project Engineer – HV Infrastructure
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Melbourneorigineel ↗
Op locatieEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Commissioning Manager (Japan)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Inzai | Tokyoorigineel ↗
Op locatieMediorDirectie en management
Origineel: Design Manager, Engineering (Australia)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Melbourneorigineel ↗
Op locatieStaffEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Legal Counsel (Projects) (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Singaporeorigineel ↗
Op locatieFinanciën en juridisch
Origineel: Legal Counsel (Real Assets) (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Singaporeorigineel ↗
Op locatieFinanciën en juridisch

Boekhouder (Japan)

16 dagen geleden
Origineel: Accountant (Japan)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Tokyoorigineel ↗
Op locatieMediorFinanciën en juridisch
Origineel: Vice President, Commercial Contracts and Operations Procurement (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Singaporeorigineel ↗
Op locatieDirectie (C-level)Operations en administratie
Origineel: Tax Director (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Singaporeorigineel ↗
Op locatieStaffFinanciën en juridisch
Origineel: Insurance & Treasury Operations Manager (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Singaporeorigineel ↗
Op locatieSeniorFinanciën en juridisch
Origineel: Director of Sustainability and Environment (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Melbourneorigineel ↗
Op locatieStaffDirectie en management
Origineel: Maintenance Systems & Planning Coordinator (Australia)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Truganinaorigineel ↗
Op locatieOperations en administratie
Origineel: Operation Infrastructure Solution Specialist (Malaysia)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Johor Baruorigineel ↗
Op locatieStrategie, advies en analyse

Projectassistent (Japan)

23 dagen geleden
Origineel: Project Assistant (Japan)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Tokyo | Osakaorigineel ↗
Op locatieMediorOperations en administratie
Origineel: People & Culture Operations Manager (APAC)
STACK Infrastructure APAC·Overheid, onderwijs en non-profit·Singaporeorigineel ↗
Op locatieSeniorOperations en administratie

Actualiteit van de gegevens

16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:11 UTC, body 984790 bytes.