STACK Infrastructure APAC
18 openstaande functiesAustraliëSingaporeJapan
Overheid, onderwijs en non-profitNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 18 functies
Financiën en juridisch33%
Operations en administratie28%
Engineering (niet-software) en techniek11%
Directie en management11%
Customer success en klantenservice6%
Project- en programmamanagement6%
Strategie, advies en analyse6%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 18 functies in de zoekfunctie
18vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
18verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-16)
48open op de vacaturepagina, elke leeftijd
31mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
0%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 48 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 179 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Op locatie17 · 94%
Werkplek niet opgegeven1 · 6%
Ervaringsniveau
Senior3 · 17%
Medior3 · 17%
Staff3 · 17%
Directie (C-level)2 · 11%
Junior1 · 6%
Functiegebied
Financiën en juridisch6 · 33%
Operations en administratie5 · 28%
Engineering (niet-software) en techniek2 · 11%
Directie en management2 · 11%
Customer success en klantenservice1 · 6%
Project- en programmamanagement1 · 6%
Strategie, advies en analyse1 · 6%
Landen
Australië6
Singapore6
Japan4
Steden
Melbourne4
Tokyo3
Truganina2
Osaka2
Inzai1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Origineel: Vice President Security Risk and Resilience (APAC)
Op locatieDirectie (C-level)Financiën en juridisch
Coördinator Kritieke Operaties (Japan)
2 dagen geledenOrigineel: Critical Operations Coordinator (Japan)
JuniorOperations en administratie
Customer Success Manager (Japan)
8 dagen geledenOrigineel: Customer Success Manager (Japan)
Op locatieCustomer success en klantenservice
Project Manager – HV Infrastructuur
8 dagen geledenOrigineel: Project Manager – HV Infrastructure
Op locatieSeniorProject- en programmamanagement
Projectingenieur – HV Infrastructuur
8 dagen geledenOrigineel: Project Engineer – HV Infrastructure
Op locatieEngineering (niet-software) en techniek
Inbedrijfstellingsmanager (Japan)
8 dagen geledenOrigineel: Commissioning Manager (Japan)
Op locatieMediorDirectie en management
Ontwerp Manager, Engineering (Australia)
15 dagen geledenOrigineel: Design Manager, Engineering (Australia)
Op locatieStaffEngineering (niet-software) en techniek
Juridisch Adviseur (Projecten) (APAC)
16 dagen geledenOrigineel: Legal Counsel (Projects) (APAC)
Op locatieFinanciën en juridisch
Bedrijfsjurist (Real Assets) (APAC)
16 dagen geledenOrigineel: Legal Counsel (Real Assets) (APAC)
Op locatieFinanciën en juridisch
Boekhouder (Japan)
16 dagen geledenOrigineel: Accountant (Japan)
Op locatieMediorFinanciën en juridisch
Origineel: Vice President, Commercial Contracts and Operations Procurement (APAC)
Op locatieDirectie (C-level)Operations en administratie
Belastingdirecteur (APAC)
19 dagen geledenOrigineel: Tax Director (APAC)
Op locatieStaffFinanciën en juridisch
Verzekering & Treasury Operations Manager (APAC)
19 dagen geledenOrigineel: Insurance & Treasury Operations Manager (APAC)
Op locatieSeniorFinanciën en juridisch
Directeur Duurzaamheid en Milieu (APAC)
19 dagen geledenOrigineel: Director of Sustainability and Environment (APAC)
Op locatieStaffDirectie en management
Maintenance Systems & Planning Coördinator (Australia)
21 dagen geledenOrigineel: Maintenance Systems & Planning Coordinator (Australia)
Op locatieOperations en administratie
Specialist Operationele Infrastructuuroplossingen (Malaysia)
22 dagen geledenOrigineel: Operation Infrastructure Solution Specialist (Malaysia)
Op locatieStrategie, advies en analyse
Projectassistent (Japan)
23 dagen geledenOrigineel: Project Assistant (Japan)
Op locatieMediorOperations en administratie
People & Culture Operations Manager (APAC)
24 dagen geledenOrigineel: People & Culture Operations Manager (APAC)
Op locatieSeniorOperations en administratie
Actualiteit van de gegevens
16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:11 UTC, body 984790 bytes.