Toogeza
10 openstaande functies10% remoteCyprusVerenigde Staten
Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 30% van 10 functies
Marketing en communicatie30%
Financiën en juridisch20%
Directie en management20%
Data en machine learning10%
DevOps / SRE / Platform / Cloud10%
IT-support en beheer10%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 10 functies in de zoekfunctie
10vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
10verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
53open op de vacaturepagina, elke leeftijd
66mediane leeftijd, dagen
30%IT (3)
80%in Europa (8)
10%remote
10%met salaris
Indicatie van de omvang: 53 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 641 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven7 · 70%
Hybride2 · 20%
Remote1 · 10%
Ervaringsniveau
Senior3 · 30%
Medior3 · 30%
Staff2 · 20%
Junior1 · 10%
Directie (C-level)1 · 10%
Functiegebied
Marketing en communicatie3 · 30%
Directie en management2 · 20%
Financiën en juridisch2 · 20%
Data en machine learning1 · 10%
IT-support en beheer1 · 10%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 10%
Landen
Cyprus2
Verenigde Staten2
Steden
Limassol2
Philadelphia2
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Senior Data Analyst
3 dagen geledenOrigineel: Senior Data Analyst
SeniorData en machine learningPythonSQL
Junior/Medior User Acquisition Manager
9 dagen geledenOrigineel: Junior/Middle User Acquisition Manager
HybrideJuniorDirectie en management
IT Infrastructure & Operations Engineer (SysOps)
10 dagen geledenOrigineel: IT Infrastructure & Operations Engineer (SysOps)
SeniorDevOps / SRE / Platform / CloudBash
Brand Reputation Manager
10 dagen geledenOrigineel: Brand Reputation Manager
RemoteMediorMarketing en communicatie
Creatief Marketing Manager
10 dagen geledenOrigineel: Creative Marketing Manager
MediorMarketing en communicatie
Senior Financieel Manager/Controller
16 dagen geledenOrigineel: Senior Financial Manager/Controller
SeniorFinanciën en juridisch
Tax Manager – Vestigingsleider (Principal in Charge)
17 dagen geledenOrigineel: Tax Manager – Office Lead (Principal in Charge)
USD 100K–200K / jaarHybrideStaffFinanciën en juridisch
Chief Executive Officer (Nicegram)
17 dagen geledenOrigineel: Chief Executive Officer (Nicegram)
Directie (C-level)Directie en management
Actualiteit van de gegevens
108 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 21:13 UTC, body 629963 bytes.