RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 4 min. geleden
Nederlands

← terug

Toogeza

10 openstaande functies10% remoteCyprusVerenigde Staten

Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 30% van 10 functies

Marketing en communicatie30%
Financiën en juridisch20%
Directie en management20%
Data en machine learning10%
DevOps / SRE / Platform / Cloud10%
IT-support en beheer10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
10verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
53open op de vacaturepagina, elke leeftijd
66mediane leeftijd, dagen
30%IT (3)
80%in Europa (8)
10%remote
10%met salaris

Indicatie van de omvang: 53 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 641 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

111
120
012
024
032
041
053
065
074
086
0911
1010

Werkplek

Werkplek niet opgegeven7 · 70%
Hybride2 · 20%
Remote1 · 10%

Ervaringsniveau

Senior3 · 30%
Medior3 · 30%
Staff2 · 20%
Junior1 · 10%
Directie (C-level)1 · 10%

Functiegebied

Marketing en communicatie3 · 30%
Directie en management2 · 20%
Financiën en juridisch2 · 20%
Data en machine learning1 · 10%
IT-support en beheer1 · 10%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 10%

Landen

Cyprus2
Verenigde Staten2

Steden

Limassol2
Philadelphia2

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Senior Data Analyst

3 dagen geleden
Origineel: Senior Data Analyst
SeniorData en machine learningPythonSQL
Origineel: Junior/Middle User Acquisition Manager
HybrideJuniorDirectie en management

IT Support Engineer

10 dagen geleden
Origineel: IT Support Engineer
MediorIT-support en beheerBash
Origineel: IT Infrastructure & Operations Engineer (SysOps)
SeniorDevOps / SRE / Platform / CloudBash

Brand Reputation Manager

10 dagen geleden
Origineel: Brand Reputation Manager
RemoteMediorMarketing en communicatie
Origineel: Creative Marketing Manager
MediorMarketing en communicatie
Origineel: Senior Financial Manager/Controller
SeniorFinanciën en juridisch
Origineel: Tax Manager – Office Lead (Principal in Charge)
Toogeza·Philadelphiaorigineel ↗
USD 100K–200K / jaarHybrideStaffFinanciën en juridisch
Origineel: Chief Executive Officer (Nicegram)
Toogeza·Philadelphiaorigineel ↗
Directie (C-level)Directie en management

Marketingdirecteur

25 dagen geleden
Origineel: Marketing Director
StaffMarketing en communicatie

Actualiteit van de gegevens

108 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 21:13 UTC, body 629963 bytes.