Tribe AI
4 openstaande functies100% remoteVerenigde Staten
AI en dataNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 4 functies
HR en recruitment50%
Marketing en communicatie25%
Financiën en juridisch25%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 4 functies in de zoekfunctie
4vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
4verschillende functies (elk 1 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
13open op de vacaturepagina, elke leeftijd
191mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
75%met salaris
Indicatie van de omvang: 13 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 267 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote4 · 100%
Ervaringsniveau
Senior4 · 100%
Functiegebied
HR en recruitment2 · 50%
Marketing en communicatie1 · 25%
Financiën en juridisch1 · 25%
Landen
Verenigde Staten4
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Customer Marketing Lead
2 dagen geledenOrigineel: Customer Marketing Lead
USD 175K–225K / jaarRemoteSeniorMarketing en communicatie
Senior People Business Partner
15 dagen geledenOrigineel: Senior People Business Partner
USD 160K–200K / jaarRemoteSeniorHR en recruitment
Senior People Operations Manager
16 dagen geledenOrigineel: Senior People Operations Manager
USD 160K–200K / jaarRemoteSeniorHR en recruitment
Actualiteit van de gegevens
18 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 16:10 UTC, body 147488 bytes.