RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 3 min. geleden
Nederlands
Cette page est disponible en Français.Changer×

← terug

Tribe AI

4 openstaande functies100% remoteVerenigde Staten

AI en dataNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 4 functies

HR en recruitment50%
Marketing en communicatie25%
Financiën en juridisch25%
4vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
4verschillende functies (elk 1 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
13open op de vacaturepagina, elke leeftijd
191mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
75%met salaris

Indicatie van de omvang: 13 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 267 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
016
020
030
041
050
060
071
081
090
104

Werkplek

Remote4 · 100%

Ervaringsniveau

Senior4 · 100%

Functiegebied

HR en recruitment2 · 50%
Marketing en communicatie1 · 25%
Financiën en juridisch1 · 25%

Landen

Verenigde Staten4

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Customer Marketing Lead
Tribe AI·AI en data·United Statesorigineel ↗
USD 175K–225K / jaarRemoteSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Senior People Business Partner
Tribe AI·AI en data·United Statesorigineel ↗
USD 160K–200K / jaarRemoteSeniorHR en recruitment
Origineel: Senior People Operations Manager
Tribe AI·AI en data·United Statesorigineel ↗
USD 160K–200K / jaarRemoteSeniorHR en recruitment

Lead Boekhouding

21 dagen geleden
Origineel: Accounting Lead
Tribe AI·AI en data·United Statesorigineel ↗
RemoteSeniorFinanciën en juridisch

Actualiteit van de gegevens

18 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 16:10 UTC, body 147488 bytes.