RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← terug

Wonderly

6 openstaande functies100% remoteCanadaVerenigde Staten

Bedrijfssoftware (SaaS)SoftwareproductbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies

Sales en verkoop67%
Operations en administratie17%
Engineering (niet-software) en techniek17%
6vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
7open op de vacaturepagina, elke leeftijd
4mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
83%met salaris

Indicatie van de omvang: 7 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 177 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
041
050
060
070
080
090
106

Werkplek

Remote6 · 100%

Ervaringsniveau

Staff1 · 17%
Directie (C-level)1 · 17%

Functiegebied

Sales en verkoop4 · 67%
Operations en administratie1 · 17%
Engineering (niet-software) en techniek1 · 17%

Landen

Canada6
Verenigde Staten6

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Directeur Operations

2 dagen geleden
Origineel: Operations Director
Wonderly·Bedrijfssoftware (SaaS)·USA/Canadaorigineel ↗
USD 130K–250K / jaarRemoteStaffOperations en administratie
Origineel: Sales Operations Manager
Wonderly·Bedrijfssoftware (SaaS)·USA/Canadaorigineel ↗
USD 130K–250K / jaarRemoteSales en verkoop
Origineel: Home Improvement Inside Sales Rep
Wonderly·Bedrijfssoftware (SaaS)·USA/Canadaorigineel ↗
USD 70K–120K / jaarRemoteSales en verkoop
Origineel: In-Home Sales Representative
Wonderly·Bedrijfssoftware (SaaS)·USA/Canadaorigineel ↗
USD 100K–350K / jaarRemoteSales en verkoop

VP of AI Engineering

9 dagen geleden
Origineel: VP of AI Engineering
Wonderly·Bedrijfssoftware (SaaS)·USA/Canadaorigineel ↗
RemoteDirectie (C-level)Engineering (niet-software) en techniek
Origineel: Remodeling Sales Performance Manager
Wonderly·Bedrijfssoftware (SaaS)·USA/Canadaorigineel ↗
USD 100K–300K / jaarRemoteSales en verkoop

Actualiteit van de gegevens

109 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-23 22:12 UTC, body 116153 bytes.