Wonderly
6 openstaande functies100% remoteCanadaVerenigde Staten
Bedrijfssoftware (SaaS)SoftwareproductbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies
Sales en verkoop67%
Operations en administratie17%
Engineering (niet-software) en techniek17%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 6 functies in de zoekfunctie
6vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
7open op de vacaturepagina, elke leeftijd
4mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
83%met salaris
Indicatie van de omvang: 7 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 177 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote6 · 100%
Ervaringsniveau
Staff1 · 17%
Directie (C-level)1 · 17%
Functiegebied
Sales en verkoop4 · 67%
Operations en administratie1 · 17%
Engineering (niet-software) en techniek1 · 17%
Landen
Canada6
Verenigde Staten6
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Directeur Operations
2 dagen geledenOrigineel: Operations Director
USD 130K–250K / jaarRemoteStaffOperations en administratie
Sales Operations Manager
4 dagen geledenOrigineel: Sales Operations Manager
USD 130K–250K / jaarRemoteSales en verkoop
Binnendienstmedewerker Woningverbetering
4 dagen geledenOrigineel: Home Improvement Inside Sales Rep
USD 70K–120K / jaarRemoteSales en verkoop
Vertegenwoordiger Thuisverkoop
4 dagen geledenOrigineel: In-Home Sales Representative
USD 100K–350K / jaarRemoteSales en verkoop
VP of AI Engineering
9 dagen geledenOrigineel: VP of AI Engineering
RemoteDirectie (C-level)Engineering (niet-software) en techniek
Verbouwing Sales Performance Manager
18 dagen geledenOrigineel: Remodeling Sales Performance Manager
USD 100K–300K / jaarRemoteSales en verkoop
Actualiteit van de gegevens
109 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-23 22:12 UTC, body 116153 bytes.