Lookers
32 openstaande functiesVerenigd Koninkrijk
Mobiliteit en automotiveNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 6% van 32 functies
Sales en verkoop28%
Engineering (niet-software) en techniek21%
Strategie, advies en analyse19%
Transport en chauffeurs9%
Directie en management7%
Financiën en juridisch6%
QA en testen2%
Overig4%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 32 functies in de zoekfunctie
68vacatures, afgelopen 30 dagen
25nieuw, afgelopen 7 dagen
32verschillende functies (elk 2.1 vacatures)
7gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-13)
152open op de vacaturepagina, elke leeftijd
35mediane leeftijd, dagen
3%IT (2)
100%in Europa (68)
0%remote
71%met salaris
Indicatie van de omvang: 152 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 310 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven68 · 100%
Ervaringsniveau
Junior3 · 4%
Senior2 · 3%
Functiegebied
Sales en verkoop19 · 28%
Engineering (niet-software) en techniek14 · 21%
Strategie, advies en analyse13 · 19%
Transport en chauffeurs6 · 9%
Directie en management5 · 7%
Financiën en juridisch4 · 6%
IT-beveiliging1 · 1%
Operations en administratie1 · 1%
Landen
Verenigd Koninkrijk68
Steden
Newcastle upon Tyne4
Glasgow4
Stoke-on-Trent3
Wolverhampton3
Crawley3
Farnborough3
Chester2
Stafford2
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Voertuigtechnicus / Monteur
14 u geledenOrigineel: Vehicle Technician / Mechanic
GBP 34K–37K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
Verkoopadministrateur Wagenpark
1 dag geledenOrigineel: Fleet Sales Administrator
GBP 3.000 / jaarSales en verkoop
Treasury Assistent
1 dag geledenOrigineel: Treasury Assistant
GBP 26K–30K / jaarFinanciën en juridisch
Voertuigtechnicus / Monteur
1 dag geledenOrigineel: Vehicle Technician / Mechanic
GBP 34K–38K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
Voertuigtechnicus / Monteur
1 dag geledenOrigineel: Vehicle Technician / Mechanic
GBP 31K–34K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
Chauffeur Bestelwagenverkoop
2 dagen geledenOrigineel: Van Sales Driver
GBP 12,71 / uurSales en verkoop
Voertuigtechnicus / Monteur
2 dagen geledenOrigineel: Vehicle Technician / Mechanic
GBP 39,2K–56,7K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
Site Progressor Gebruikte Voertuigen
3 dagen geledenOrigineel: Used vehicle site progressor
Voertuigtechnicus / Monteur
3 dagen geledenOrigineel: Vehicle Technician / Mechanic
GBP 36K–46K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
Tijdelijk Onderdelenadviseur
3 dagen geledenOrigineel: Temporary Parts Advisor
Strategie, advies en analyse
Werkplaats Controller
4 dagen geledenOrigineel: Workshop Controller
GBP 34K–36K / jaarFinanciën en juridisch
Voertuigtechnicus
7 dagen geledenOrigineel: Vehicle Technician
GBP 34K–38K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
Senior Voertuigtechnicus / Monteur
8 dagen geledenOrigineel: Senior Vehicle Technician / Mechanic
GBP 38K–43K / jaarSeniorEngineering (niet-software) en techniek
Cyber Security Engineer
9 dagen geledenOrigineel: Cyber Security Engineer
GBP 65K / jaarIT-beveiliging
Senior Serviceadviseur
9 dagen geledenOrigineel: Senior Service Advisor
GBP 6.000 / jaarSeniorStrategie, advies en analyse
Voertuigtechnicus / Monteur
10 dagen geledenOrigineel: Vehicle Technician / Mechanic
GBP 31K–46K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
Orderpicker Onderdelenmagazijn
10 dagen geledenOrigineel: Parts Warehouse Operative
GBP 32,5K / jaarOperations en administratie
Leerling Onderdelenadviseur
10 dagen geledenOrigineel: Apprentice Parts Advisor
JuniorVakmanschap, bouw en productie
Voertuigtechnicus / Monteur
10 dagen geledenOrigineel: Vehicle Technician / Mechanic
Engineering (niet-software) en techniek
Aftersales Manager
11 dagen geledenOrigineel: Aftersales Manager
GBP 45K–50K / jaarDirectie en management
Voertuigtechnicus / Monteur
22 dagen geledenOrigineel: Vehicle Technician / Mechanic
Engineering (niet-software) en techniek
Actualiteit van de gegevens
539 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 02:30 UTC, body 2714030 bytes.