RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Onnit Labs, Inc.

4 openstaande functies100% remote

Voeding, dranken en consumentengoederenNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 4 functies

Marketing en communicatie75%
Strategie, advies en analyse25%
4vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
4verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
4open op de vacaturepagina, elke leeftijd
11mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 4 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 11 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
090
104

Werkplek

Remote4 · 100%

Ervaringsniveau

Senior3 · 75%
Staff1 · 25%

Functiegebied

Marketing en communicatie3 · 75%
Strategie, advies en analyse1 · 25%

Landen

geen gegevens

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Senior Contentdirecteur

Origineel: Senior Content Director
Voeding, dranken en consumentengoederenRemote
  • USD 185K–215K / jaar
  • Remote
  • Staff
  • Marketing en communicatie
3 dagen geledenorigineel ↗

Senior Innovatiemanager

Origineel: Senior Innovation Manager
Voeding, dranken en consumentengoederenRemote
  • USD 120K–150K / jaar
  • Remote
  • Senior
  • Strategie, advies en analyse
4 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

23 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-26 05:28 UTC, body 147746 bytes.