RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands

← terug

Sharp Electronics

10 openstaande functiesVerenigde Staten

Productie en hardwareNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 10 functies

Sales en verkoop40%
Customer success en klantenservice30%
Product en design20%
Operations en administratie10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
10verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-02)
60open op de vacaturepagina, elke leeftijd
79mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
0%remote
80%met salaris

Indicatie van de omvang: 60 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 144 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
061
0727
0813
0912
107

Werkplek

Werkplek niet opgegeven10 · 100%

Ervaringsniveau

Senior4 · 40%
Junior2 · 20%
Medior2 · 20%

Functiegebied

Sales en verkoop4 · 40%
Customer success en klantenservice3 · 30%
Product en design2 · 20%
Operations en administratie1 · 10%

Landen

Verenigde Staten10

Steden

Dallas2
Memphis2
Alpharetta1
Southfield1
Knoxville1
Kingsport1
Greenville1
Miami Lakes1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Senior Sales Account Executive

Origineel: Senior Sales Account Executive
Productie en hardwareAlpharetta, Georgia, United States
USD 37K–52,8K / jaarSeniorSales en verkoop
1 dag geledenorigineel ↗

Associate Product Manager - Automotive

Origineel: Associate Product Manager - Automotive
Productie en hardwareSouthfield, Michigan, United States
USD 80K–85K / jaarJuniorProduct en design
2 dagen geledenorigineel ↗

Sales Account Executive

Origineel: Sales Account Executive
Productie en hardwareKnoxville, Tennessee, United States
USD 35K–40K / jaarSales en verkoop
3 dagen geledenorigineel ↗

Klantenservicemedewerker

Origineel: Customer Service Support Representative
Productie en hardwareKingsport, Tennessee, United States
USD 40,8K–45K / jaarMediorCustomer success en klantenservice
11 dagen geledenorigineel ↗

Product Manager

Origineel: Product Manager
Productie en hardwareMemphis, Tennessee, United States
USD 40,6K–76,2K / jaarMediorProduct en design
22 dagen geledenorigineel ↗

Servicemonteur 2

Origineel: Field Service Representative 2
Productie en hardwareGreenville, South Carolina, United States
JuniorCustomer success en klantenservice
22 dagen geledenorigineel ↗

Document Solutions Support Specialist - Southwest Region

Origineel: Document Solutions Support Specialist - Southwest Region
Productie en hardwareDallas, Texas, United States; Houston, Texas, United States; Santee, California, United States; Tempe, Arizona, United States
USD 72K–100K / jaarSeniorCustomer success en klantenservice
26 dagen geledenorigineel ↗

Supply Chain - Inkoop Manager

Origineel: Supply Chain - Procurement Manager
Productie en hardwareMemphis, Tennessee, United States
USD 57,3K–107,3K / jaarSeniorOperations en administratie
29 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

21 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 22:30 UTC, body 584591 bytes.