Checkr
24 openstaande functies100% remoteVerenigde Staten
HR-techSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 21% van 24 functies
Operations en administratie17%
Customer success en klantenservice12%
DevOps / SRE / Platform / Cloud8%
Creatief, media en tekst8%
Product en design8%
Strategie, advies en analyse8%
Directie en management8%
Overig4%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 24 functies in de zoekfunctie
24vacatures, afgelopen 30 dagen
11nieuw, afgelopen 7 dagen
24verschillende functies (elk 1 vacatures)
5gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
44open op de vacaturepagina, elke leeftijd
29mediane leeftijd, dagen
21%IT (5)
0%in Europa (0)
100%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 44 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 225 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote24 · 100%
Ervaringsniveau
Senior9 · 38%
Staff6 · 25%
Medior2 · 8%
Junior2 · 8%
Functiegebied
Operations en administratie4 · 17%
Customer success en klantenservice3 · 12%
DevOps / SRE / Platform / Cloud2 · 8%
Product en design2 · 8%
Strategie, advies en analyse2 · 8%
Creatief, media en tekst2 · 8%
Directie en management2 · 8%
GTM Engineering1 · 4%
Landen
Verenigde Staten24
Steden
San Francisco18
Denver13
Nashville6
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Staff Solutions Architect
7 u geledenOrigineel: Staff Solutions Architect
USD 150K–176K / jaarRemoteStaffDevOps / SRE / Platform / Cloud
Solutions Architect
8 u geledenOrigineel: Solutions Architect
USD 133K–156K / jaarRemoteMediorDevOps / SRE / Platform / Cloud
Staff Product Manager
13 u geledenOrigineel: Staff Product Manager
USD 207K–244K / jaarRemoteStaffProduct en design
Deal Lead Corporate Development
2 dagen geledenOrigineel: Corporate Development Deal Lead
USD 306K–360K / jaarRemoteSeniorStrategie, advies en analyse
Staff Customer Success Manager
3 dagen geledenOrigineel: Staff Customer Success Manager
USD 169K–199K / jaarRemoteCustomer success en klantenservice
Staff Workday HRIS Technisch Analist
4 dagen geledenOrigineel: Staff Workday HRIS Technical Analyst
USD 161K–189K / jaarRemoteSeniorStrategie, advies en analyse
Senior Software Engineer (Ruby/Rails), MVR
4 dagen geledenOrigineel: Senior Software Engineer (Ruby/Rails), MVR
USD 185K–218K / jaarRemoteSeniorBackend-ontwikkelingRuby
Senior Product Designer, Verificaties
4 dagen geledenOrigineel: Senior Product Designer, Verifications
USD 169K–199K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Senior Machine Learning Engineer
4 dagen geledenOrigineel: Senior Machine Learning Engineer
USD 207K–244K / jaarRemoteSeniorData en machine learningPythonRuby
Specialist Operationeel Procesontwerp
4 dagen geledenOrigineel: Operations Process Design Specialist
USD 64K–80K / jaarRemoteMediorOperations en administratie
Product Operations Manager
10 dagen geledenOrigineel: Product Operations Manager
USD 159K–187K / jaarRemoteOperations en administratie
Sr. Creatief Producent
11 dagen geledenOrigineel: Sr. Creative Producer
USD 167K–196K / jaarRemoteSeniorCreatief, media en tekst
Creative Director
17 dagen geledenOrigineel: Creative Director
USD 233K–274K / jaarRemoteStaffCreatief, media en tekst
Category Manager
21 dagen geledenOrigineel: Category Manager
USD 151K–178K / jaarRemoteDirectie en management
Senior FinOps Program Manager
23 dagen geledenOrigineel: Senior FinOps Program Manager
USD 128K–151K / jaarRemoteSeniorProject- en programmamanagement
Associate Manager, Operations
24 dagen geledenOrigineel: Associate Manager, Operations
USD 73K–91K / jaarRemoteJuniorOperations en administratie
Manager Technische Omzetboekhouding
24 dagen geledenOrigineel: Technical Revenue Accounting Manager
USD 151K–178K / jaarRemoteSeniorFinanciën en juridisch
Lead Merkontwerper, Web
24 dagen geledenOrigineel: Lead Brand Designer, Web
USD 167K–196K / jaarRemoteSeniorMarketing en communicatie
Head of Procurement
24 dagen geledenOrigineel: Head of Procurement
USD 190K–224K / jaarRemoteStaffOperations en administratie
Customer Support Medewerker
24 dagen geledenOrigineel: Customer Support Associate
USD 18,27–23,08 / uurRemoteJuniorCustomer success en klantenservice
Director of Customer Success
25 dagen geledenOrigineel: Director of Customer Success
USD 233K–274K / jaarRemoteStaffCustomer success en klantenservice
Senior Director, Talent
29 dagen geledenOrigineel: Senior Director, Talent
USD 292K–343K / jaarRemoteStaffDirectie en management
Specialist Achtergrondscreening
29 dagen geledenOrigineel: Background Screening Specialist
USD 43K–54K / jaarRemote
Actualiteit van de gegevens
253 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 05:37 UTC, body 539946 bytes.