RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 3 min. geleden
Nederlands

← terug

Carewell

7 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenCanada

E-commerce en retailNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 7 functies

Zorg43%
Zorg en welzijn29%
Strategie, advies en analyse14%
Overig14%
7vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
5gepubliceerd op de drukste dag (2026-09-26)
10open op de vacaturepagina, elke leeftijd
28mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
14%met salaris

Indicatie van de omvang: 10 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 95 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
095
102

Werkplek

Remote7 · 100%

Ervaringsniveau

Medior3 · 43%
Junior1 · 14%

Functiegebied

Zorg3 · 43%
Zorg en welzijn2 · 29%
Strategie, advies en analyse1 · 14%

Landen

Verenigde Staten6
Canada1

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Business Insights Analyst, Remote US
Carewell·E-commerce en retail·United Statesorigineel ↗
Remotealleen VSMediorStrategie, advies en analyse
Origineel: Customer Care Associate, Remote, Alberta Canada
Carewell·E-commerce en retail·Alberta, Canadaorigineel ↗
USD 15 / uurRemoteJuniorZorg en welzijn
Origineel: Telepsychiatrist - Remote, US, 1099 Part-Time
Carewell·E-commerce en retail·United Statesorigineel ↗
Remotealleen VS
Origineel: Telehealth Physician - Remote, US
Carewell·E-commerce en retail·United Statesorigineel ↗
Remotealleen VSZorg
Origineel: Telehealth Nurse Practitioner - Remote, US
Carewell·E-commerce en retail·United Statesorigineel ↗
Remotealleen VSMediorZorg
Origineel: RN Care Advocate - Remote, US, 1099 Contract
Carewell·E-commerce en retail·United Statesorigineel ↗
Remotealleen VSMediorZorg en welzijn
Origineel: Licensed Clinical Social Worker (LCSW) Care Advocate - Remote US, 1099
Carewell·E-commerce en retail·United Statesorigineel ↗
Remotealleen VSZorg

Actualiteit van de gegevens

16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 04:49 UTC, body 142649 bytes.