Carewell
7 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenCanada
E-commerce en retailNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 7 functies
Zorg43%
Zorg en welzijn29%
Strategie, advies en analyse14%
Overig14%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 7 functies in de zoekfunctie
7vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
5gepubliceerd op de drukste dag (2026-09-26)
10open op de vacaturepagina, elke leeftijd
28mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
14%met salaris
Indicatie van de omvang: 10 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 95 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote7 · 100%
Ervaringsniveau
Medior3 · 43%
Junior1 · 14%
Functiegebied
Zorg3 · 43%
Zorg en welzijn2 · 29%
Strategie, advies en analyse1 · 14%
Landen
Verenigde Staten6
Canada1
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Business Insights Analist, Remote US
4 dagen geledenOrigineel: Business Insights Analyst, Remote US
Remotealleen VSMediorStrategie, advies en analyse
Customer Care Medewerker, Remote, Alberta Canada
16 dagen geledenOrigineel: Customer Care Associate, Remote, Alberta Canada
USD 15 / uurRemoteJuniorZorg en welzijn
Telepsychiater - Remote, US, 1099 Parttime
28 dagen geledenOrigineel: Telepsychiatrist - Remote, US, 1099 Part-Time
Remotealleen VS
Telehealth Arts - Remote, US
28 dagen geledenOrigineel: Telehealth Physician - Remote, US
Remotealleen VSZorg
Telehealth Verpleegkundig Specialist - Remote, US
28 dagen geledenOrigineel: Telehealth Nurse Practitioner - Remote, US
Remotealleen VSMediorZorg
RN Care Advocate - Remote, US, 1099 Contract
28 dagen geledenOrigineel: RN Care Advocate - Remote, US, 1099 Contract
Remotealleen VSMediorZorg en welzijn
Gediplomeerd Klinisch Maatschappelijk Werker (LCSW) Zorgbegeleider - Remote US, 1099
28 dagen geledenOrigineel: Licensed Clinical Social Worker (LCSW) Care Advocate - Remote US, 1099
Remotealleen VSZorg
Actualiteit van de gegevens
16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 04:49 UTC, body 142649 bytes.