CDC Data Centres
13 openstaande functiesAustraliëNieuw-Zeeland
Vastgoed, bouw en proptechNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 13 functies
Engineering (niet-software) en techniek31%
Operations en administratie23%
Horeca, hotels en schoonmaak15%
Financiën en juridisch8%
Vakmanschap, bouw en productie8%
Overig15%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 13 functies in de zoekfunctie
13vacatures, afgelopen 30 dagen
5nieuw, afgelopen 7 dagen
13verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
42open op de vacaturepagina, elke leeftijd
50mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
0%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 42 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 331 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven13 · 100%
Ervaringsniveau
Medior10 · 77%
Senior1 · 8%
Junior1 · 8%
Functiegebied
Engineering (niet-software) en techniek4 · 31%
Operations en administratie3 · 23%
Horeca, hotels en schoonmaak2 · 15%
Vakmanschap, bouw en productie1 · 8%
Financiën en juridisch1 · 8%
Landen
Australië10
Nieuw-Zeeland4
Steden
Auckland4
Sydney3
Melbourne3
Canberra2
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Lead Commissioning Datacenter - Werktuigbouwkunde
1 dag geledenOrigineel: Data Centre Commissioning Lead - Mechanical
SeniorEngineering (niet-software) en techniek
Bouwmanager (Silverdale)
1 dag geledenOrigineel: Construction Manager (Silverdale)
MediorVakmanschap, bouw en productie
Critical Environment Technicus (Kantooruren)
2 dagen geledenOrigineel: Critical Environment Technician (Business Hours)
MediorEngineering (niet-software) en techniek
Facilitair Coördinator (Data Centre)
2 dagen geledenOrigineel: Facilities Coordinator (Data Centre)
MediorOperations en administratie
Business Manager - Operations
2 dagen geledenOrigineel: Business Manager - Operations
MediorOperations en administratie
24/7 Servicemonteur
8 dagen geledenOrigineel: 24/7 Service Technician
MediorEngineering (niet-software) en techniek
INTERN: Manager Milieucompliance Operations
11 dagen geledenOrigineel: INTERNAL: Operations Environmental Compliance Manager
MediorFinanciën en juridisch
24/7 Servicemonteur (HVAC/Elektrisch)
11 dagen geledenOrigineel: 24/7 Service Technician (HVAC/Electrical)
MediorEngineering (niet-software) en techniek
Manager Inkoop Werktuigbouw
15 dagen geledenOrigineel: Mechanical Procurement Manager
MediorOperations en administratie
Origineel: Commercial Cleaner (Full-Time Role - Monday to Friday 7-3pm)
MediorHoreca, hotels en schoonmaak
Origineel: Commercial Cleaner (Full-Time Role - Monday to Friday)
JuniorHoreca, hotels en schoonmaak
Interessebetuiging - Energie- en Technische Professionals
23 dagen geledenOrigineel: Expression of Interest - Energy and Technical Professionals
Actualiteit van de gegevens
11 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 04:39 UTC, body 370682 bytes.