RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 3 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Táto stránka je dostupná v jazyku: Slovenčina.Prepnúť×

← terug

CDC Data Centres

13 openstaande functiesAustraliëNieuw-Zeeland

Vastgoed, bouw en proptechNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 13 functies

Engineering (niet-software) en techniek31%
Operations en administratie23%
Horeca, hotels en schoonmaak15%
Financiën en juridisch8%
Vakmanschap, bouw en productie8%
Overig15%
13vacatures, afgelopen 30 dagen
5nieuw, afgelopen 7 dagen
13verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
42open op de vacaturepagina, elke leeftijd
50mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
0%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 42 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 331 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

111
121
010
022
031
041
052
065
074
082
0910
1013

Werkplek

Werkplek niet opgegeven13 · 100%

Ervaringsniveau

Medior10 · 77%
Senior1 · 8%
Junior1 · 8%

Functiegebied

Engineering (niet-software) en techniek4 · 31%
Operations en administratie3 · 23%
Horeca, hotels en schoonmaak2 · 15%
Vakmanschap, bouw en productie1 · 8%
Financiën en juridisch1 · 8%

Landen

Australië10
Nieuw-Zeeland4

Steden

Auckland4
Sydney3
Melbourne3
Canberra2

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Data Centre Commissioning Lead - Mechanical
CDC Data Centres·Vastgoed, bouw en proptech·Brooklyn, Victoria, Australiaorigineel ↗
SeniorEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Construction Manager (Silverdale)
CDC Data Centres·Vastgoed, bouw en proptech·Silverdale, Auckland, New Zealandorigineel ↗
MediorVakmanschap, bouw en productie
Origineel: Critical Environment Technician (Business Hours)
CDC Data Centres·Vastgoed, bouw en proptech·Eastern Creek, New South Wales, Australiaorigineel ↗
MediorEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Facilities Coordinator (Data Centre)
CDC Data Centres·Vastgoed, bouw en proptech·Laverton, Victoria, Australiaorigineel ↗
MediorOperations en administratie
Origineel: Business Manager - Operations
CDC Data Centres·Vastgoed, bouw en proptech·Sydney, New South Wales, Australiaorigineel ↗
MediorOperations en administratie

24/7 Servicemonteur

8 dagen geleden
Origineel: 24/7 Service Technician
CDC Data Centres·Vastgoed, bouw en proptech·Silverdale, Auckland, New Zealandorigineel ↗
MediorEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Operational Readiness Specialist
CDC Data Centres·Vastgoed, bouw en proptech·Sydney, New South Wales, Australia | Canberra, Australian Capital Territory, Australiaorigineel ↗
Medior
Origineel: INTERNAL: Operations Environmental Compliance Manager
CDC Data Centres·Vastgoed, bouw en proptech·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australia | Canberra, Australian Capital Territory, Australia | Auckland, Auckland, New Zealandorigineel ↗
MediorFinanciën en juridisch
Origineel: 24/7 Service Technician (HVAC/Electrical)
CDC Data Centres·Vastgoed, bouw en proptech·Marsden Park, New South Wales, Australiaorigineel ↗
MediorEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Mechanical Procurement Manager
CDC Data Centres·Vastgoed, bouw en proptech·Melbourne, Victoria, Australiaorigineel ↗
MediorOperations en administratie
Origineel: Commercial Cleaner (Full-Time Role - Monday to Friday 7-3pm)
CDC Data Centres·Vastgoed, bouw en proptech·Brooklyn, Victoria, Australiaorigineel ↗
MediorHoreca, hotels en schoonmaak
Origineel: Commercial Cleaner (Full-Time Role - Monday to Friday)
CDC Data Centres·Vastgoed, bouw en proptech·Auckland, Auckland, New Zealandorigineel ↗
JuniorHoreca, hotels en schoonmaak
Origineel: Expression of Interest - Energy and Technical Professionals
CDC Data Centres·Vastgoed, bouw en proptech·Melbourne, Victoria, Australiaorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

11 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 04:39 UTC, body 370682 bytes.