Core-VA Solutions
7 openstaande functies100% remoteFilipijnen
ZorgaanbiedersNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 7 functies
Zorg43%
Financiën en juridisch29%
HR en recruitment14%
Operations en administratie14%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 7 functies in de zoekfunctie
7vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-06)
10open op de vacaturepagina, elke leeftijd
18mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 10 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 99 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote7 · 100%
Ervaringsniveau
Medior5 · 71%
Senior2 · 29%
Functiegebied
Zorg3 · 43%
Financiën en juridisch2 · 29%
HR en recruitment1 · 14%
Operations en administratie1 · 14%
Landen
Filipijnen7
Steden
Davao7
Makati City7
Manila7
Cebu City6
Iloilo3
Bacolod City2
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Case Management Specialist - Healthcare Remote
21 u geledenOrigineel: Case Management Specialist - Healthcare Remote
USD 7 / uurRemoteSeniorZorgSpaans vereist
Finance en Operations Specialist - Remote
4 dagen geledenOrigineel: Finance and Operations Specialist - Remote
USD 7 / uurRemoteSeniorFinanciën en juridisch
EHR Administratief Specialist - Remote Gezondheidszorg
17 dagen geledenOrigineel: EHR Administrative Specialist - Remote Healthcare
USD 7 / uurRemoteMediorZorg
Remote - Specialist Financiën en Operations
18 dagen geledenOrigineel: Remote - Finance and Operations Specialist
USD 7 / uurRemoteMediorFinanciën en juridisch
Specialist Medische Facturering - Remote
18 dagen geledenOrigineel: Medical Billing Specialist - Remote
USD 7 / uurRemoteMediorZorg
HR Specialist - Remote Gezondheidszorg
18 dagen geledenOrigineel: HR Specialist - Remote Healthcare
USD 7 / uurRemoteMediorHR en recruitment
Administratief Medewerker Gezondheidszorg
18 dagen geledenOrigineel: Healthcare Admin Assistant
USD 7 / uurRemoteMediorOperations en administratie
Actualiteit van de gegevens
11 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (new_body) om 2026-10-24 04:40 UTC, body 303175 bytes.