RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Inloggen

← terug

General Assembly

6 openstaande functies100% remoteBahrein

Branche onbekendNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies

Creatief, media en tekst67%
Sales en verkoop17%
Customer success en klantenservice17%
6vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-09)
27open op de vacaturepagina, elke leeftijd
638mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
17%in Europa (1)
100%remote
83%met salaris

Indicatie van de omvang: 27 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1557 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
121
010
021
030
040
050
061
071
081
093
105

Werkplek

Remote6 · 100%

Ervaringsniveau

Senior4 · 67%
Medior1 · 17%
Junior1 · 17%

Functiegebied

Creatief, media en tekst4 · 67%
Customer success en klantenservice1 · 17%
Sales en verkoop1 · 17%

Landen

Bahrein1

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Client Success Manager

2 dagen geleden
Origineel: Client Success Manager
USD 80K–85K / jaarRemoteMediorCustomer success en klantenservice
Origineel: Technical Lead Learning Experience Designer - U.S. (30 hours/week)
USD 45–55 / uurRemoteSeniorCreatief, media en tekst
Origineel: Technical Lead Learning Experience Designer - U.K. (30 hours/week)
USD 45–55 / uurRemoteSeniorCreatief, media en tekst
Origineel: Lead Learning Experience Designer - Europe, APAC, Middle East (30 hours/week)
USD 45–55 / uurRemoteSeniorCreatief, media en tekst
Origineel: Lead Learning Experience Designer - U.S. (30 hours/week)
USD 45–55 / uurRemoteSeniorCreatief, media en tekst
Origineel: Outcomes and Partnerships Associate
RemoteJuniorSales en verkoop

Actualiteit van de gegevens

16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:18 UTC, body 349393 bytes.