General Assembly
6 openstaande functies100% remoteBahrein
Branche onbekendNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies
Creatief, media en tekst67%
Sales en verkoop17%
Customer success en klantenservice17%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 6 functies in de zoekfunctie
6vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-09)
27open op de vacaturepagina, elke leeftijd
638mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
17%in Europa (1)
100%remote
83%met salaris
Indicatie van de omvang: 27 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1557 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote6 · 100%
Ervaringsniveau
Senior4 · 67%
Medior1 · 17%
Junior1 · 17%
Functiegebied
Creatief, media en tekst4 · 67%
Customer success en klantenservice1 · 17%
Sales en verkoop1 · 17%
Landen
Bahrein1
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Client Success Manager
2 dagen geledenOrigineel: Client Success Manager
USD 80K–85K / jaarRemoteMediorCustomer success en klantenservice
Technisch Lead Learning Experience Designer - U.S. (30 uur/week)
14 dagen geledenOrigineel: Technical Lead Learning Experience Designer - U.S. (30 hours/week)
USD 45–55 / uurRemoteSeniorCreatief, media en tekst
Technical Lead Learning Experience Designer - U.K. (30 uur/week)
14 dagen geledenOrigineel: Technical Lead Learning Experience Designer - U.K. (30 hours/week)
USD 45–55 / uurRemoteSeniorCreatief, media en tekst
Origineel: Lead Learning Experience Designer - Europe, APAC, Middle East (30 hours/week)
USD 45–55 / uurRemoteSeniorCreatief, media en tekst
Lead Learning Experience Designer - U.S. (30 uur/week)
15 dagen geledenOrigineel: Lead Learning Experience Designer - U.S. (30 hours/week)
USD 45–55 / uurRemoteSeniorCreatief, media en tekst
Medewerker Resultaten en Partnerschappen
25 dagen geledenOrigineel: Outcomes and Partnerships Associate
RemoteJuniorSales en verkoop
Actualiteit van de gegevens
16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:18 UTC, body 349393 bytes.