Transnetyx
4 openstaande functies75% remoteVerenigde StatenAustralië
Biotech, farma en medische technologieNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 4 functies
Sales en verkoop50%
Operations en administratie25%
Customer success en klantenservice25%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 4 functies in de zoekfunctie
4vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
4verschillende functies (elk 1 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
5open op de vacaturepagina, elke leeftijd
4mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
75%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 5 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 121 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote3 · 75%
Op locatie1 · 25%
Ervaringsniveau
Senior2 · 50%
Functiegebied
Sales en verkoop2 · 50%
Customer success en klantenservice1 · 25%
Operations en administratie1 · 25%
Landen
Verenigde Staten2
Australië1
Steden
Boston1
Melbourne1
Springfield1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Regional Account Manager (Boston, MA)
21 u geledenOrigineel: Regional Account Manager (Boston, MA)
USD 75K–80K / jaarRemoteSeniorSales en verkoop
Customer Support Specialist, APAC
3 dagen geledenOrigineel: Customer Support Specialist, APAC
AUD 85K–100K / jaarRemoteCustomer success en klantenservice
Regionaal Sales Manager, Zuid-Europa
4 dagen geledenOrigineel: Regional Sales Manager, Southern Europe
EUR 85K–105K / jaarRemoteSeniorSales en verkoopFrans vereist
Office Operations Specialist
11 dagen geledenOrigineel: Office Operations Specialist
USD 20,6 / uurOp locatieOperations en administratie
Actualiteit van de gegevens
17 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 10:14 UTC, body 37618 bytes.