RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 6 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← terug

Transnetyx

4 openstaande functies75% remoteVerenigde StatenAustralië

Biotech, farma en medische technologieNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 4 functies

Sales en verkoop50%
Operations en administratie25%
Customer success en klantenservice25%
4vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
4verschillende functies (elk 1 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
5open op de vacaturepagina, elke leeftijd
4mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
75%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 5 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 121 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
061
070
080
090
104

Werkplek

Remote3 · 75%
Op locatie1 · 25%

Ervaringsniveau

Senior2 · 50%

Functiegebied

Sales en verkoop2 · 50%
Customer success en klantenservice1 · 25%
Operations en administratie1 · 25%

Landen

Verenigde Staten2
Australië1

Steden

Boston1
Melbourne1
Springfield1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Regional Account Manager (Boston, MA)
Transnetyx·Biotech, farma en medische technologie·Boston, Massachusetts (U.S.)origineel ↗
USD 75K–80K / jaarRemoteSeniorSales en verkoop
Origineel: Customer Support Specialist, APAC
Transnetyx·Biotech, farma en medische technologie·Fully remote, home-based in Melbourne or Southern Australia (AEST/AEDT)origineel ↗
AUD 85K–100K / jaarRemoteCustomer success en klantenservice
Origineel: Regional Sales Manager, Southern Europe
Transnetyx·Biotech, farma en medische technologie·Fully Remote; preferred residence includes: Switzerland, Belgium and Austriaorigineel ↗
EUR 85K–105K / jaarRemoteSeniorSales en verkoopFrans vereist
Origineel: Office Operations Specialist
Transnetyx·Biotech, farma en medische technologie·Springfield, Illinois onsiteorigineel ↗
USD 20,6 / uurOp locatieOperations en administratie

Actualiteit van de gegevens

17 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 10:14 UTC, body 37618 bytes.