RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 2 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Cette page est disponible en Français.Changer×

← terug

AJAIA

7 openstaande functies88% remoteVerenigde Staten

Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 29% van 7 functies

Product en design38%
Softwareontwikkeling (algemeen)25%
Marketing en communicatie12%
Overig25%
8vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-13)
50open op de vacaturepagina, elke leeftijd
102mediane leeftijd, dagen
25%IT (2)
0%in Europa (0)
88%remote
75%met salaris

Indicatie van de omvang: 50 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 145 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
0615
0712
0810
095
108

Werkplek

Remote7 · 88%
Werkplek niet opgegeven1 · 12%

Ervaringsniveau

Junior5 · 62%
Senior1 · 12%

Functiegebied

Product en design3 · 38%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 25%
Marketing en communicatie1 · 12%

Landen

Verenigde Staten8

Steden

New York City7

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Lead Developer (EdTech, AI)
AJAIA·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·New York, New York, United Statesorigineel ↗
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaScriptPython

Developer (EdTech, AI)

2 dagen geleden
Origineel: Developer (EdTech, AI)
AJAIA·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·New York, New York, United Statesorigineel ↗
RemoteJuniorSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaScriptPython

UX/UI Designer

11 dagen geleden
Origineel: UX/UI Designer
AJAIA·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·New York, New York, United Statesorigineel ↗
USD 90K–210K / jaarRemoteJuniorProduct en design

Product Designer (UI/UX)

11 dagen geleden
Origineel: Product Designer (UI/UX)
AJAIA·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·New York, New York, United Statesorigineel ↗
USD 90K–210K / jaarRemoteJuniorProduct en design
Origineel: Digital Product Designer
AJAIA·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·New York, New York, United Statesorigineel ↗
USD 90K–210K / jaarRemoteJuniorProduct en design
Origineel: Entrepreneur in Residence (Remote)
AJAIA·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·New York, New York, United Statesorigineel ↗
USD 48K–84K / maandRemote
Origineel: Entrepreneur in Residence
AJAIA·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·New York, New York, United Statesorigineel ↗
USD 120K–180K / jaar
Origineel: Social Media and Marketing Intern (Winter 2027, Paid)
AJAIA·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·United Statesorigineel ↗
USD 20–50 / uurRemoteJuniorMarketing en communicatie

Actualiteit van de gegevens

37 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 08:23 UTC, body 514726 bytes.