AJAIA
7 openstaande functies88% remoteVerenigde Staten
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 29% van 7 functies
Product en design38%
Softwareontwikkeling (algemeen)25%
Marketing en communicatie12%
Overig25%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 7 functies in de zoekfunctie
8vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-13)
50open op de vacaturepagina, elke leeftijd
102mediane leeftijd, dagen
25%IT (2)
0%in Europa (0)
88%remote
75%met salaris
Indicatie van de omvang: 50 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 145 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote7 · 88%
Werkplek niet opgegeven1 · 12%
Ervaringsniveau
Junior5 · 62%
Senior1 · 12%
Functiegebied
Product en design3 · 38%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 25%
Marketing en communicatie1 · 12%
Landen
Verenigde Staten8
Steden
New York City7
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Lead Developer (EdTech, AI)
2 dagen geledenOrigineel: Lead Developer (EdTech, AI)
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaScriptPython
Developer (EdTech, AI)
2 dagen geledenOrigineel: Developer (EdTech, AI)
RemoteJuniorSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaScriptPython
UX/UI Designer
11 dagen geledenOrigineel: UX/UI Designer
USD 90K–210K / jaarRemoteJuniorProduct en design
Product Designer (UI/UX)
11 dagen geledenOrigineel: Product Designer (UI/UX)
USD 90K–210K / jaarRemoteJuniorProduct en design
Digitaal Product Designer
11 dagen geledenOrigineel: Digital Product Designer
USD 90K–210K / jaarRemoteJuniorProduct en design
Entrepreneur in Residence (Remote)
15 dagen geledenOrigineel: Entrepreneur in Residence (Remote)
USD 48K–84K / maandRemote
Stagiair Social Media en Marketing (Winter 2027, Betaald)
17 dagen geledenOrigineel: Social Media and Marketing Intern (Winter 2027, Paid)
USD 20–50 / uurRemoteJuniorMarketing en communicatie
Actualiteit van de gegevens
37 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 08:23 UTC, body 514726 bytes.