Monzo
21 openstaande functies76% remoteVerenigd KoninkrijkSpanjeIerland
Lucht- en ruimtevaart en defensieNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 14% van 21 functies
Financiën en juridisch19%
Product en design14%
Strategie, advies en analyse14%
Directie en management14%
Sales en verkoop10%
Data en machine learning10%
Marketing en communicatie10%
Creatief, media en tekst5%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 21 functies in de zoekfunctie
21vacatures, afgelopen 30 dagen
9nieuw, afgelopen 7 dagen
21verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
72open op de vacaturepagina, elke leeftijd
81mediane leeftijd, dagen
14%IT (3)
100%in Europa (21)
76%remote
81%met salaris
Indicatie van de omvang: 72 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1274 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote16 · 76%
Hybride3 · 14%
Werkplek niet opgegeven2 · 10%
Ervaringsniveau
Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%
Functiegebied
Financiën en juridisch4 · 19%
Product en design3 · 14%
Strategie, advies en analyse3 · 14%
Directie en management3 · 14%
Sales en verkoop2 · 10%
Marketing en communicatie2 · 10%
Data en machine learning2 · 10%
Creatief, media en tekst1 · 5%
Landen
Verenigd Koninkrijk19
Spanje3
Ierland1
Steden
London18
Cardiff10
Barcelona2
Madrid1
Dublin1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Lead Product Manager, Growth
20 u geledenOrigineel: Lead Product Manager, Growth
GBP 120K–140K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Product Manager, Financiën
21 u geledenOrigineel: Product Manager, Finance
GBP 80K–125K / jaarRemotealleen VKProduct en design
Senior Product Manager, Web Growth
22 u geledenOrigineel: Senior Product Manager, Web Growth
GBP 100K–125K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Adviseur Kwetsbare Klanten
1 dag geledenOrigineel: Vulnerable Customer Advisor
GBP 26,2K–30,6K / jaarRemotealleen VKStrategie, advies en analyse
Senior Schrijver, Lenen
1 dag geledenOrigineel: Senior Writer, Borrowing
GBP 68K–88K / jaarRemotealleen VKSeniorCreatief, media en tekst
Prudentieel Risk Manager
2 dagen geledenOrigineel: Prudential Risk Manager
GBP 64K–80K / jaarRemotealleen VKFinanciën en juridisch
Strategie & Commercieel Manager
2 dagen geledenOrigineel: Strategy & Commercial Manager
EUR 75K–95K / jaarHybrideSales en verkoop
Origineel: Senior PR and Communications Manager (12 month fixed-term contract)
GBP 95K–115K / jaarRemotealleen VKSeniorMarketing en communicatie
Senior Growth Marketing Medewerker, Zakelijk Bankieren EU
4 dagen geledenOrigineel: Senior Growth Marketing Executive, Business Banking EU
GBP 42,5K–55,5K / jaarRemotealleen VKSeniorMarketing en communicatie
Senior Manager Modelvalidatie
7 dagen geledenOrigineel: Model Validation Senior Manager
GBP 85K–105K / jaarRemotealleen VKStaffDirectie en management
Team Manager, Financiële Criminaliteit, EU (Spaanssprekend)
10 dagen geledenOrigineel: Team Manager, Financial Crime, EU (Spanish Speaking)
GBP 38,3K–49K / jaarRemotealleen VKStaffFinanciën en juridischSpaans vereist
Kredietrisico Manager
15 dagen geledenOrigineel: Credit Risk Manager
EUR 93,5K–114K / jaarHybrideFinanciën en juridisch
Senior Service Analist, Workforce Management
16 dagen geledenOrigineel: Senior Service Analyst, Workforce Management
GBP 40,4K–51,0K / jaarRemotealleen VKSeniorStrategie, advies en analyse
Data Directeur, EU
16 dagen geledenOrigineel: Data Director, EU
GBP 150,9K–204,1K / jaarRemoteStaffDirectie en management
Analist Regelgevende Rapportage
18 dagen geledenOrigineel: Regulatory Reporting Analyst
Strategie, advies en analyse
Controls Product Senior Manager
21 dagen geledenOrigineel: Controls Product Senior Manager
GBP 85K–115K / jaarRemotealleen VKStaffDirectie en management
Staff Data Scientist
23 dagen geledenOrigineel: Staff Data Scientist
GBP 124,4K–165K / jaarRemoteStaffData en machine learningPythonSQL
Manager Kredietrisicotoezicht
25 dagen geledenOrigineel: Credit Risk Oversight Manager
GBP 79,9K–95K / jaarRemotealleen VKFinanciën en juridisch
Associate Data Scientist - Stagiair
25 dagen geledenOrigineel: Associate Data Scientist - Intern
HybrideJuniorData en machine learningPythonSQL
Medewerker Software Engineer - Stagiair
26 dagen geledenOrigineel: Associate Software Engineer - Intern
JuniorSoftwareontwikkeling (algemeen)KotlinSwift
Actualiteit van de gegevens
163 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 07:38 UTC, body 1005343 bytes.