RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 4 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← terug

Monzo

21 openstaande functies76% remoteVerenigd KoninkrijkSpanjeIerland

Lucht- en ruimtevaart en defensieNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 14% van 21 functies

Financiën en juridisch19%
Product en design14%
Strategie, advies en analyse14%
Directie en management14%
Sales en verkoop10%
Data en machine learning10%
Marketing en communicatie10%
Creatief, media en tekst5%
21vacatures, afgelopen 30 dagen
9nieuw, afgelopen 7 dagen
21verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
72open op de vacaturepagina, elke leeftijd
81mediane leeftijd, dagen
14%IT (3)
100%in Europa (21)
76%remote
81%met salaris

Indicatie van de omvang: 72 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1274 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
031
042
053
064
078
088
0912
1017

Werkplek

Remote16 · 76%
Hybride3 · 14%
Werkplek niet opgegeven2 · 10%

Ervaringsniveau

Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%

Functiegebied

Financiën en juridisch4 · 19%
Product en design3 · 14%
Strategie, advies en analyse3 · 14%
Directie en management3 · 14%
Sales en verkoop2 · 10%
Marketing en communicatie2 · 10%
Data en machine learning2 · 10%
Creatief, media en tekst1 · 5%

Landen

Verenigd Koninkrijk19
Spanje3
Ierland1

Steden

London18
Cardiff10
Barcelona2
Madrid1
Dublin1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Lead Product Manager, Growth
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Londonorigineel ↗
GBP 120K–140K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Origineel: Product Manager, Finance
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Londonorigineel ↗
GBP 80K–125K / jaarRemotealleen VKProduct en design
Origineel: Senior Product Manager, Web Growth
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Londonorigineel ↗
GBP 100K–125K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Origineel: Vulnerable Customer Advisor
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Remote (UK)origineel ↗
GBP 26,2K–30,6K / jaarRemotealleen VKStrategie, advies en analyse
Origineel: Senior Writer, Borrowing
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Cardiff, London or Remote (UK)origineel ↗
GBP 68K–88K / jaarRemotealleen VKSeniorCreatief, media en tekst
Origineel: Prudential Risk Manager
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Cardiff, London or Remote (UK)origineel ↗
GBP 64K–80K / jaarRemotealleen VKFinanciën en juridisch
Origineel: Strategy & Commercial Manager
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Madridorigineel ↗
EUR 75K–95K / jaarHybrideSales en verkoop
Origineel: Senior PR and Communications Manager (12 month fixed-term contract)
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Cardiff, London or Remote (UK)origineel ↗
GBP 95K–115K / jaarRemotealleen VKSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Senior Growth Marketing Executive, Business Banking EU
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Cardiff, London or Remote (UK)origineel ↗
GBP 42,5K–55,5K / jaarRemotealleen VKSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Model Validation Senior Manager
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Cardiff, London or Remote (UK)origineel ↗
GBP 85K–105K / jaarRemotealleen VKStaffDirectie en management
Origineel: Sales Account Executive
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Londonorigineel ↗
RemoteSales en verkoop
Origineel: Team Manager, Financial Crime, EU (Spanish Speaking)
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Cardiff, London or Remote (UK)origineel ↗
GBP 38,3K–49K / jaarRemotealleen VKStaffFinanciën en juridischSpaans vereist

Kredietrisico Manager

15 dagen geleden
Origineel: Credit Risk Manager
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Dublinorigineel ↗
EUR 93,5K–114K / jaarHybrideFinanciën en juridisch
Origineel: Senior Service Analyst, Workforce Management
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Cardiff, London or Remote (UK)origineel ↗
GBP 40,4K–51,0K / jaarRemotealleen VKSeniorStrategie, advies en analyse

Data Directeur, EU

16 dagen geleden
Origineel: Data Director, EU
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Barcelona; Cardiff, London or Remote (UK)origineel ↗
GBP 150,9K–204,1K / jaarRemoteStaffDirectie en management
Origineel: Regulatory Reporting Analyst
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Londonorigineel ↗
Strategie, advies en analyse
Origineel: Controls Product Senior Manager
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·London; Remote (UK)origineel ↗
GBP 85K–115K / jaarRemotealleen VKStaffDirectie en management

Staff Data Scientist

23 dagen geleden
Origineel: Staff Data Scientist
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Barcelona; Cardiff, London or Remote (UK); Londonorigineel ↗
GBP 124,4K–165K / jaarRemoteStaffData en machine learningPythonSQL
Origineel: Credit Risk Oversight Manager
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Cardiff, London or Remote (UK)origineel ↗
GBP 79,9K–95K / jaarRemotealleen VKFinanciën en juridisch
Origineel: Associate Data Scientist - Intern
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Londonorigineel ↗
HybrideJuniorData en machine learningPythonSQL
Origineel: Associate Software Engineer - Intern
Monzo·Lucht- en ruimtevaart en defensie·Londonorigineel ↗
JuniorSoftwareontwikkeling (algemeen)KotlinSwift

Actualiteit van de gegevens

163 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 07:38 UTC, body 1005343 bytes.