1 dag geledenorigineel ↗
Ocado Group
19 openstaande functies5% remoteVerenigd KoninkrijkVerenigde StatenPolen
E-commerce en retailNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 26% van 19 functies
Engineering (niet-software) en techniek35%
Data en machine learning20%
Directie en management15%
Financiën en juridisch10%
DevOps / SRE / Platform / Cloud5%
Vakmanschap, bouw en productie5%
Beveiliging en bewaking5%
Overig5%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 19 functies in de zoekfunctie
20vacatures, afgelopen 30 dagen
9nieuw, afgelopen 7 dagen
19verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
56open op de vacaturepagina, elke leeftijd
51mediane leeftijd, dagen
25%IT (5)
75%in Europa (15)
5%remote
10%met salaris
Indicatie van de omvang: 56 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1061 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride11 · 55%
Werkplek niet opgegeven4 · 20%
Op locatie4 · 20%
Remote1 · 5%
Ervaringsniveau
Senior11 · 55%
Junior2 · 10%
Staff1 · 5%
Functiegebied
Engineering (niet-software) en techniek7 · 35%
Data en machine learning4 · 20%
Directie en management3 · 15%
Financiën en juridisch2 · 10%
Beveiliging en bewaking1 · 5%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 5%
Vakmanschap, bouw en productie1 · 5%
Landen
Verenigd Koninkrijk13
Verenigde Staten3
Polen2
Australië1
Canada1
Steden
Hatfield9
Kraków2
London1
Sydney1
Bristol1
Monroe1
Dallas1
Toronto1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
1 dag geledenorigineel ↗
Senior Software Engineer - Data & ML
Origineel: Senior Software Engineer - Data & MLHybrideSeniorData en machine learningJavaPython
2 dagen geledenorigineel ↗
Analytics Manager, Central Data Products
Origineel: Analytics Manager, Central Data ProductsHybrideDirectie en management
2 dagen geledenorigineel ↗
Senior Data Platform Engineer
Origineel: Senior Data Platform EngineerPLN 314,1K–425K / maandHybrideSeniorDevOps / SRE / Platform / CloudJavaScriptPythonTypeScript
3 dagen geledenorigineel ↗
Senior Data Engineer
Origineel: Senior Data EngineerPLN 314,1K–425K / maandHybrideSeniorData en machine learningJavaScriptPythonTypeScript
3 dagen geledenorigineel ↗
4 dagen geledenorigineel ↗
Senior Finance Business Partner - 12 maanden FTC
Origineel: Senior Finance Business Partner - 12 months FTCHybrideSeniorFinanciën en juridisch
5 dagen geledenorigineel ↗
5 dagen geledenorigineel ↗
Engineering Team Manager
Origineel: Engineering Team ManagerOp locatieStaffEngineering (niet-software) en techniek
9 dagen geledenorigineel ↗
Engineeringtechnicus
Origineel: Engineering TechnicianOp locatieEngineering (niet-software) en techniek
9 dagen geledenorigineel ↗
Senior Onderhoudstechnicus- Nachtdienst
Origineel: Senior Maintenance Technician- Night ShiftSeniorEngineering (niet-software) en techniek
10 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
Ocado Group Graduate Programmes: Register your Interest
Origineel: Ocado Group Graduate Programmes: Register your InterestJunior
12 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudsingenieur (Nachtploeg)
Origineel: Maintenance Engineer (Night Shift)Engineering (niet-software) en techniek
15 dagen geledenorigineel ↗
Servicemonteur
Origineel: Field Service TechnicianOp locatieJuniorEngineering (niet-software) en techniek
17 dagen geledenorigineel ↗
Senior Solutions Engineer
Origineel: Senior Solutions EngineerRemotealleen VSSeniorEngineering (niet-software) en techniek
22 dagen geledenorigineel ↗
Commercieel Senior Finance Manager
Origineel: Commercial Senior Finance ManagerHybrideSeniorFinanciën en juridisch
22 dagen geledenorigineel ↗
Engineeringtechnicus
Origineel: Engineering TechnicianOp locatieEngineering (niet-software) en techniek
25 dagen geledenorigineel ↗
29 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
296 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 23:00 UTC, body 480872 bytes.