Newsela
5 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenArgentiniëBrazilië
AI en dataSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 20% van 5 functies
Sales en verkoop40%
Marketing en communicatie20%
Softwareontwikkeling (algemeen)20%
Overig20%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 5 functies in de zoekfunctie
5vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
5verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-02)
12open op de vacaturepagina, elke leeftijd
33mediane leeftijd, dagen
20%IT (1)
0%in Europa (0)
100%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 12 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 725 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote5 · 100%
Ervaringsniveau
Senior2 · 40%
Staff1 · 20%
Junior1 · 20%
Functiegebied
Sales en verkoop2 · 40%
Marketing en communicatie1 · 20%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 20%
Landen
Verenigde Staten3
Argentinië2
Brazilië2
Chili2
Colombia2
Costa Rica2
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Senior Product Marketing Manager, Core (Remote, US)
7 dagen geledenOrigineel: Senior Product Marketing Manager, Core (Remote, US)
USD 115K–130K / jaarRemotealleen VSSeniorMarketing en communicatie
Manager, Sales Development
15 dagen geledenOrigineel: Manager, Sales Development
USD 80K / jaarRemotealleen VSStaffSales en verkoop
Contract: Deal Support Coördinator
18 dagen geledenOrigineel: Contract: Deal Support Coordinator
USD 1.500–1.800RemoteJunior
Freelancer: Senior Software Engineer
22 dagen geledenOrigineel: Contractor: Senior Software Engineer
USD 4.500–5.000RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Vertegenwoordiger, Schoolytics (Remote, US)
22 dagen geledenOrigineel: Sales Representative, Schoolytics (Remote, US)
USD 80K–90K / jaarRemotealleen VSSales en verkoop
Actualiteit van de gegevens
105 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 17:12 UTC, body 171354 bytes.