RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 2 min. geleden
Nederlands
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← terug

Newsela

5 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenArgentiniëBrazilië

AI en dataSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 20% van 5 functies

Sales en verkoop40%
Marketing en communicatie20%
Softwareontwikkeling (algemeen)20%
Overig20%
5vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
5verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-02)
12open op de vacaturepagina, elke leeftijd
33mediane leeftijd, dagen
20%IT (1)
0%in Europa (0)
100%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 12 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 725 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
062
071
081
092
105

Werkplek

Remote5 · 100%

Ervaringsniveau

Senior2 · 40%
Staff1 · 20%
Junior1 · 20%

Functiegebied

Sales en verkoop2 · 40%
Marketing en communicatie1 · 20%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 20%

Landen

Verenigde Staten3
Argentinië2
Brazilië2
Chili2
Colombia2
Costa Rica2

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Senior Product Marketing Manager, Core (Remote, US)
Newsela·AI en data·Remote - USorigineel ↗
USD 115K–130K / jaarRemotealleen VSSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Manager, Sales Development
Newsela·AI en data·Remote - USorigineel ↗
USD 80K / jaarRemotealleen VSStaffSales en verkoop
Origineel: Contract: Deal Support Coordinator
Newsela·AI en data·Remote - Argentina; Brazil; Chile; Colombia; Costa Ricaorigineel ↗
USD 1.500–1.800RemoteJunior
Origineel: Contractor: Senior Software Engineer
Newsela·AI en data·Remote - Argentina; Brazil; Chile; Colombia; Costa Ricaorigineel ↗
USD 4.500–5.000RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Sales Representative, Schoolytics (Remote, US)
Newsela·AI en data·Remote - USorigineel ↗
USD 80K–90K / jaarRemotealleen VSSales en verkoop

Actualiteit van de gegevens

105 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 17:12 UTC, body 171354 bytes.