RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Inloggen
Táto stránka je dostupná v jazyku: Slovenčina.Prepnúť×

← terug

Sayari

6 openstaande functies67% remoteVerenigde StatenVerenigd KoninkrijkVerenigde Arabische Emiraten

LogistiekNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 33% van 6 functies

Strategie, advies en analyse44%
Sales en verkoop22%
Softwareontwikkeling (algemeen)22%
HR en recruitment11%
9vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1.5 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-16)
20open op de vacaturepagina, elke leeftijd
35mediane leeftijd, dagen
22%IT (2)
33%in Europa (3)
67%remote
56%met salaris

Indicatie van de omvang: 20 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 407 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
061
072
084
094
108

Werkplek

Remote6 · 67%
Werkplek niet opgegeven3 · 33%

Ervaringsniveau

Senior2 · 22%
Staff1 · 11%

Functiegebied

Strategie, advies en analyse4 · 44%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 22%
Sales en verkoop2 · 22%
HR en recruitment1 · 11%

Landen

Verenigde Staten4
Verenigd Koninkrijk3
Verenigde Arabische Emiraten1

Steden

London3

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Forward Deployed Engineer I (Remote, US)
Sayari·Logistiek·Remote - USorigineel ↗
USD 160K–180K / jaarRemotealleen VSSoftwareontwikkeling (algemeen)PythonSQL
Origineel: Field Intelligence Analyst (Tokyo, Singapore, Canberra)
Sayari·Logistiek·Remote - APACorigineel ↗
RemoteStrategie, advies en analyse
Origineel: Field Intelligence Analyst (Remote, UAE)
Sayari·Logistiek·Remote - UAEorigineel ↗
RemoteStrategie, advies en analyse
Origineel: Field Intelligence Analyst (London, UK)
Sayari·Logistiek·London, UKorigineel ↗
Strategie, advies en analyse
Origineel: Field Intelligence Analyst (Remote, US)
Sayari·Logistiek·Remote - USorigineel ↗
USD 1–2 / uurRemotealleen VSStrategie, advies en analyse
Origineel: Recruiting Operations Coordinator (Remote, US)
Sayari·Logistiek·Remote - USorigineel ↗
USD 38–46 / uurRemotealleen VSHR en recruitment
Origineel: Forward Deployed Engineer (UK)
Sayari·Logistiek·London, UKorigineel ↗
GBP 100K–110K / jaarSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)PythonSQL
Origineel: Sr. Mgr, Sales Compensation Operations (Remote, US)
Sayari·Logistiek·Remote - USorigineel ↗
USD 185K–205K / jaarRemotealleen VSSeniorSales en verkoop
Origineel: Strategic Account Director - Financial Services
Sayari·Logistiek·London, England, United Kingdomorigineel ↗
StaffSales en verkoop

Actualiteit van de gegevens

102 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 14:13 UTC, body 221662 bytes.