Sayari
6 openstaande functies67% remoteVerenigde StatenVerenigd KoninkrijkVerenigde Arabische Emiraten
LogistiekNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 33% van 6 functies
Strategie, advies en analyse44%
Sales en verkoop22%
Softwareontwikkeling (algemeen)22%
HR en recruitment11%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 6 functies in de zoekfunctie
9vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1.5 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-16)
20open op de vacaturepagina, elke leeftijd
35mediane leeftijd, dagen
22%IT (2)
33%in Europa (3)
67%remote
56%met salaris
Indicatie van de omvang: 20 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 407 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote6 · 67%
Werkplek niet opgegeven3 · 33%
Ervaringsniveau
Senior2 · 22%
Staff1 · 11%
Functiegebied
Strategie, advies en analyse4 · 44%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 22%
Sales en verkoop2 · 22%
HR en recruitment1 · 11%
Landen
Verenigde Staten4
Verenigd Koninkrijk3
Verenigde Arabische Emiraten1
Steden
London3
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Forward Deployed Engineer I (Remote, US)
16 u geledenOrigineel: Forward Deployed Engineer I (Remote, US)
USD 160K–180K / jaarRemotealleen VSSoftwareontwikkeling (algemeen)PythonSQL
Field Intelligence Analist (Tokyo, Singapore, Canberra)
7 dagen geledenOrigineel: Field Intelligence Analyst (Tokyo, Singapore, Canberra)
RemoteStrategie, advies en analyse
Field Intelligence Analist (Remote, UAE)
7 dagen geledenOrigineel: Field Intelligence Analyst (Remote, UAE)
RemoteStrategie, advies en analyse
Field Intelligence Analist (London, UK)
7 dagen geledenOrigineel: Field Intelligence Analyst (London, UK)
Strategie, advies en analyse
Veldinlichtingenanalist (Remote, US)
8 dagen geledenOrigineel: Field Intelligence Analyst (Remote, US)
USD 1–2 / uurRemotealleen VSStrategie, advies en analyse
Coördinator Recruiting Operations (Remote, US)
14 dagen geledenOrigineel: Recruiting Operations Coordinator (Remote, US)
USD 38–46 / uurRemotealleen VSHR en recruitment
Forward Deployed Engineer (UK)
17 dagen geledenOrigineel: Forward Deployed Engineer (UK)
GBP 100K–110K / jaarSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)PythonSQL
Sr. Mgr, Salesvergoeding Operations (Remote, US)
23 dagen geledenOrigineel: Sr. Mgr, Sales Compensation Operations (Remote, US)
USD 185K–205K / jaarRemotealleen VSSeniorSales en verkoop
Strategisch Accountdirecteur - Financiële diensten
23 dagen geledenOrigineel: Strategic Account Director - Financial Services
StaffSales en verkoop
Actualiteit van de gegevens
102 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 14:13 UTC, body 221662 bytes.