RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 6 min. geleden
Nederlands

← terug

WPP Media

287 openstaande functiesVerenigd KoninkrijkVerenigde StatenColombia

Media, entertainment en reclameNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 4% van 287 functies

Directie en management24%
Operations en administratie16%
Marketing en communicatie12%
Strategie, advies en analyse9%
Financiën en juridisch6%
Sales en verkoop3%
Data en machine learning3%
Overig20%
339vacatures, afgelopen 30 dagen
68nieuw, afgelopen 7 dagen
287verschillende functies (elk 1.2 vacatures)
26gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-15)
854open op de vacaturepagina, elke leeftijd
44mediane leeftijd, dagen
4%IT (13)
37%in Europa (125)
0%remote
14%met salaris

Indicatie van de omvang: 854 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 412 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

119
128
019
028
0322
0422
0524
0643
0787
08110
09209
10272

Werkplek

Werkplek niet opgegeven314 · 93%
Hybride24 · 7%
Remote1 · 0%

Ervaringsniveau

Staff127 · 37%
Senior85 · 25%
Junior51 · 15%
Medior10 · 3%
Directie (C-level)7 · 2%

Functiegebied

Directie en management80 · 24%
Operations en administratie54 · 16%
Marketing en communicatie41 · 12%
Strategie, advies en analyse30 · 9%
Financiën en juridisch18 · 5%
Sales en verkoop11 · 3%
Data en machine learning10 · 3%
Creatief, media en tekst10 · 3%

Landen

Verenigd Koninkrijk72
Verenigde Staten45
Colombia34
Mexico28
Brazilië21
Australië18
India14
Canada12

Steden

London69
New York City36
Bogotá34
Mexico City28
São Paulo21
Barranquilla17
Medellín17
Warsaw10

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Site Reliability Engineer

Origineel: Site Reliability Engineer
Media, entertainment en reclameLos Angeles, United States; San Francisco, United States
USD 75K–180K / jaarSeniorDevOps / SRE / Platform / CloudBashPythonSQL
1 dag geledenorigineel ↗

Manager, Content Planner

Origineel: Manager, Content Planner
Media, entertainment en reclameNew York, United States
USD 60K–140K / jaarStaffMarketing en communicatie
2 dagen geledenorigineel ↗

Senior Medewerker, Data Analytics & BI, GOC

Origineel: Senior Associate, Data Analytics & BI, GOC
Media, entertainment en reclameBarranquilla, Colombia; Bogota, Colombia; Medellin, Colombia; Mexico City, Mexico
HybrideSeniorData en machine learningPythonSQL
3 dagen geledenorigineel ↗

Manager, Programmatic

Origineel: Manager, Programmatic
Media, entertainment en reclameLos Angeles, United States; New York, United States
USD 60K–140K / jaarStaffDirectie en management
3 dagen geledenorigineel ↗

Senior Medewerker, Klantanalyse, GOC

Origineel: Senior Associate, Client Analytics, GOC
Media, entertainment en reclameBarranquilla, Colombia; Bogota, Colombia; Medellin, Colombia; Mexico City, Mexico
HybrideSenior
3 dagen geledenorigineel ↗

Klant Investment Manager

Origineel: Client Investment Manager
Media, entertainment en reclameNew York, United States
USD 60K–140K / jaarFinanciën en juridisch
3 dagen geledenorigineel ↗

Senior Medewerker Systemen en Tools

Origineel: Senior Associate Systems and Tools
Media, entertainment en reclameBarranquilla, Colombia; Bogota, Colombia; Medellin, Colombia; Mexico City, Mexico
HybrideSenior
3 dagen geledenorigineel ↗

Influencer Marketing Lead

Origineel: Influencer Marketing Lead
Media, entertainment en reclameMexico City, Mexico
SeniorMarketing en communicatie
3 dagen geledenorigineel ↗

Directeur, Planning

Origineel: Director, Planning
Media, entertainment en reclameLondon, United Kingdom
StaffOperations en administratie
3 dagen geledenorigineel ↗

Manager, Social, GOC

Origineel: Manager, Social, GOC
Media, entertainment en reclameBarranquilla, Colombia; Bogota, Colombia; Medellin, Colombia; Mexico City, Mexico
HybrideStaffDirectie en management
4 dagen geledenorigineel ↗

Senior Medewerker, Mediaplanning, GOC

Origineel: Senior Associate, Media Planning, GOC
Media, entertainment en reclameBarranquilla, Colombia; Bogota, Colombia; Medellin, Colombia; Mexico City, Mexico
HybrideSeniorOperations en administratie
4 dagen geledenorigineel ↗

Directeur, Activatie

Origineel: Director, Activation
Media, entertainment en reclameToronto, Canada
StaffDirectie en management
4 dagen geledenorigineel ↗

Senior Mediaplanner

Origineel: Senior Media Planner
Media, entertainment en reclameToronto, Canada
SeniorMarketing en communicatie
4 dagen geledenorigineel ↗

Associate Director, SEM

Origineel: Associate Director, SEM
Media, entertainment en reclameChicago, United States; Los Angeles, United States; New York, United States
USD 75K–180K / jaarStaffMarketing en communicatie
4 dagen geledenorigineel ↗

Senior Beleggingsmedewerker

Origineel: Senior Investment Associate
Media, entertainment en reclameNew York, United States
USD 45K–90K / jaarSeniorFinanciën en juridisch
4 dagen geledenorigineel ↗

alle 339 vacatures bekijken →

Actualiteit van de gegevens

685 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 01:49 UTC, body 13299627 bytes.