Voodoo
42 openstaande functies32% remoteFrankrijkPolenSpanje
Media, entertainment en reclameNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 31% van 42 functies
Creatief, media en tekst20%
Product en design16%
Marketing en communicatie11%
Backend-ontwikkeling7%
Data en machine learning7%
Softwareontwikkeling (algemeen)7%
HR en recruitment4%
Overig7%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 42 functies in de zoekfunctie
44vacatures, afgelopen 30 dagen
13nieuw, afgelopen 7 dagen
42verschillende functies (elk 1 vacatures)
6gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-12)
116open op de vacaturepagina, elke leeftijd
46mediane leeftijd, dagen
30%IT (13)
86%in Europa (38)
32%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 116 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 588 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride17 · 39%
Remote14 · 32%
Op locatie11 · 25%
Werkplek niet opgegeven2 · 5%
Ervaringsniveau
Senior24 · 55%
Medior10 · 23%
Junior1 · 2%
Staff1 · 2%
Functiegebied
Creatief, media en tekst9 · 20%
Product en design7 · 16%
Marketing en communicatie5 · 11%
Backend-ontwikkeling3 · 7%
Softwareontwikkeling (algemeen)3 · 7%
Data en machine learning3 · 7%
Directie en management2 · 5%
Financiën en juridisch2 · 5%
Landen
Frankrijk28
Polen15
Spanje10
Turkije10
Duitsland9
Portugal9
Estland7
Finland7
Steden
Paris28
Warsaw15
Barcelona10
Istanbul10
Berlin9
Lisbon9
Kraków8
Helsinki7
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Origineel: Senior Backend Engineer (Golang) - Castle Busters
RemoteSeniorBackend-ontwikkelingGolangSQL
Origineel: Senior Backend Engineer (Golang) - Draft Showdown
HybrideSeniorBackend-ontwikkelingGolangSQL
Game Designer - Midcore Games
15 u geledenOrigineel: Game Designer - Midcore Games
HybrideSeniorCreatief, media en tekst
Product Manager - Midcore Games
15 u geledenOrigineel: Product Manager - Midcore Games
HybrideMediorProduct en design
Product Manager - Paper.io 2
1 dag geledenOrigineel: Product Manager - Paper.io 2
HybrideProduct en design
Origineel: Game Designer (Multiplayer Gameplay Modes) - Paper.io 2
RemoteSeniorCreatief, media en tekst
Senior Systeemontwerper - Mob Control
1 dag geledenOrigineel: Senior System Designer - Mob Control
RemoteSeniorCreatief, media en tekst
Gameplay & UI Developer - Paper.io2
3 dagen geledenOrigineel: Gameplay & UI Developer - Paper.io2
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)C#
Origineel: Senior Game Developer (Game Feel, UI, Animations, VFX) - Paper.io2
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)C#
Senior Product Manager - Real-time bieden
3 dagen geledenOrigineel: Senior Product Manager - Real Time Bidding
HybrideSeniorProduct en design
Senior Product Manager - Paper.io 2
3 dagen geledenOrigineel: Senior Product Manager - Paper.io 2
RemoteSeniorProduct en design
Lead Creative Manager - Gaming
3 dagen geledenOrigineel: Lead Creative Manager - Gaming
Op locatieSeniorCreatief, media en tekst
Publishing Manager - South Korea
7 dagen geledenOrigineel: Publishing Manager - South Korea
RemoteMediorDirectie en management
Junior Productspecialist - Aquapark
7 dagen geledenOrigineel: Junior Product Specialist - Aquapark
RemoteJunior
Juridisch Adviseur - AdTech Transactions
8 dagen geledenOrigineel: Legal Counsel - AdTech Transactions
HybrideSeniorFinanciën en juridisch
Marketing Videokunstenaar - Paper.io 2
9 dagen geledenOrigineel: Marketing Video Artist - Paper.io 2
HybrideMediorMarketing en communicatie
Senior Product Data Analyst - Publishing Team
9 dagen geledenOrigineel: Senior Product Data Analyst - Publishing Team
HybrideSeniorData en machine learningSQL
Senior Game Data Analyst - Paper.io 2
9 dagen geledenOrigineel: Senior Game Data Analyst - Paper.io 2
RemoteSeniorData en machine learningPythonRSQL
Staff Backend Engineer - Golang
11 dagen geledenOrigineel: Staff Backend Engineer - Golang
RemoteStaffBackend-ontwikkelingGolangSQL
Marketing Artiest- Blitz
11 dagen geledenOrigineel: Marketing Artist- Blitz
HybrideMediorMarketing en communicatie
2D Artist - Midcore Games
11 dagen geledenOrigineel: 2D Artist - Midcore Games
Op locatieCreatief, media en tekst
3D-artiest - Puzzelspellen
11 dagen geledenOrigineel: 3D Artist - Puzzle Games
Op locatieCreatief, media en tekst
2D Generalist Kunstenaar - Midcore Games
11 dagen geledenOrigineel: 2D Generalist Artist - Midcore Games
Op locatieCreatief, media en tekst
Lead Game Developer - Houtdraaien
11 dagen geledenOrigineel: Lead Game Developer - Woodturning
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Product Manager - Midcore Games
14 dagen geledenOrigineel: Product Manager - Midcore Games
Op locatieMediorProduct en design
Game Designer - Midcore Games
14 dagen geledenOrigineel: Game Designer - Midcore Games
Op locatieMediorCreatief, media en tekst
Senior Data Product Manager - Growth
15 dagen geledenOrigineel: Senior Data Product Manager - Growth
Op locatieSeniorProduct en designFrans vereist
Contract - Senior Technical Recruiter (RPO)
15 dagen geledenOrigineel: Contract - Senior Technical Recruiter (RPO)
RemoteSeniorHR en recruitmentFrans vereist
3D Game Artist - Sand Loop
17 dagen geledenOrigineel: 3D Game Artist - Sand Loop
HybrideCreatief, media en tekst
Senior QA Tester - Paper.io 2
19 dagen geledenOrigineel: Senior QA Tester - Paper.io 2
SeniorQA en testen
Senior iOS Engineer
22 dagen geledenOrigineel: Senior iOS Engineer
HybrideSeniorMobile (iOS / Android)KotlinObjective-C
Technisch Artist (AI) – Portfolio Games Team – Freelance
22 dagen geledenOrigineel: Technical Artist (AI) – Portfolio Games Team – Freelance
RemoteFinanciën en juridisch
Marketing Artist- Cortex
22 dagen geledenOrigineel: Marketing Artist- Cortex
Op locatieMediorMarketing en communicatie
Inkoop Manager - FinOps
23 dagen geledenOrigineel: Procurement Manager - FinOps
HybrideSeniorOperations en administratie
Finance Data Engineer
23 dagen geledenOrigineel: Finance Data Engineer
HybrideData en machine learningPythonSQLScala
Talent Acquisition Lead - Gaming - China
23 dagen geledenOrigineel: Talent Acquisition Lead - Gaming - China
Op locatieSeniorHR en recruitment
Growth Strategy & Advertentiemonetisatie Manager
24 dagen geledenOrigineel: Growth Strategy & Ad Monetization Manager
Op locatieMediorMarketing en communicatieFrans vereist
Game Manager - Blitz
25 dagen geledenOrigineel: Game Manager - Blitz
Op locatieMediorDirectie en management
Senior Security Engineer
25 dagen geledenOrigineel: Senior Security Engineer
HybrideSeniorIT-beveiliging
Marketing Videokunstenaar - Growth
25 dagen geledenOrigineel: Marketing Video Artist - Growth
HybrideMediorMarketing en communicatie
IT Beheerder - AI & Cybersecurity
25 dagen geledenOrigineel: IT Administrator - AI & Cybersecurity
HybrideSeniorIT-support en beheerBashPython
Senior Technical Product Manager - Advertentieoplossingen
29 dagen geledenOrigineel: Senior Technical Product Manager - Advertising solutions
HybrideSeniorProduct en design
Actualiteit van de gegevens
117 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 06:09 UTC, body 1044646 bytes.