YipitData
16 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenIndia
E-commerce en retailNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 31% van 16 functies
Sales en verkoop19%
Data en machine learning12%
Marketing en communicatie12%
HR en recruitment12%
Softwareontwikkeling (algemeen)12%
Mobile (iOS / Android)6%
Financiën en juridisch6%
Product en design6%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 16 functies in de zoekfunctie
16vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
16verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
54open op de vacaturepagina, elke leeftijd
73mediane leeftijd, dagen
31%IT (5)
0%in Europa (0)
100%remote
81%met salaris
Indicatie van de omvang: 54 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1706 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote16 · 100%
Ervaringsniveau
Senior7 · 44%
Junior3 · 19%
Staff2 · 12%
Medior1 · 6%
Functiegebied
Sales en verkoop3 · 19%
Marketing en communicatie2 · 12%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 12%
Data en machine learning2 · 12%
HR en recruitment2 · 12%
Financiën en juridisch1 · 6%
Strategie, advies en analyse1 · 6%
Mobile (iOS / Android)1 · 6%
Landen
Verenigde Staten15
India1
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Associate Vraaggeneratie Manager
1 dag geledenOrigineel: Associate Demand Generation Manager
USD 110K–130K / jaarRemotealleen VSJuniorMarketing en communicatie
Organische Growth Manager, SEO & AEO
1 dag geledenOrigineel: Organic Growth Manager, SEO & AEO
USD 108K–123K / jaarRemotealleen VSMarketing en communicatie
Lead Webdesigner & Developer
7 dagen geledenOrigineel: Lead Web Designer & Developer
Remotealleen VSSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaScript
Solutions Lead, Consultancy/Bankwezen
7 dagen geledenOrigineel: Solutions Lead, Consulting/Banking
USD 170K–200K / jaarRemotealleen VSSeniorFinanciën en juridisch
Lead Oplossingen, Cloud
8 dagen geledenOrigineel: Solutions Lead, Cloud
USD 170K–200K / jaarRemotealleen VSSeniorStrategie, advies en analyse
Head of Data Feeds
11 dagen geledenOrigineel: Head of Data Feeds
USD 225K–250K / jaarRemotealleen VSStaffData en machine learning
Senior Data Analyst
16 dagen geledenOrigineel: Senior Data Analyst
USD 170K / jaarRemotealleen VSSeniorData en machine learningPythonSQL
Senior Android Engineer
17 dagen geledenOrigineel: Senior Android Engineer
RemoteSeniorMobile (iOS / Android)JavaKotlin
Solutions Engineering Analist
18 dagen geledenOrigineel: Solutions Engineering Analyst
Remotealleen VSJuniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Sales Development Representative
18 dagen geledenOrigineel: Sales Development Representative
USD 20K / jaarRemotealleen VSSales en verkoop
Account Development Manager II
21 dagen geledenOrigineel: Account Development Manager II
USD 175K / jaarRemotealleen VSMediorDirectie en management
Head of Talent Acquisition
22 dagen geledenOrigineel: Head of Talent Acquisition
USD 280K–350K / jaarRemotealleen VSStaffHR en recruitment
Senior Account Executive
24 dagen geledenOrigineel: Senior Account Executive
USD 140K–150K / jaarRemotealleen VSSeniorSales en verkoop
Medewerker Business Development
25 dagen geledenOrigineel: Business Development Associate
USD 92,5K / jaarRemotealleen VSJuniorSales en verkoop
Group Product Manager, Datafeeds
28 dagen geledenOrigineel: Group Product Manager, Data Feeds
USD 190K–205K / jaarRemotealleen VSProduct en design
Senior Payroll & Benefits Administrateur
28 dagen geledenOrigineel: Senior Payroll & Benefits Administrator
USD 105K–115K / jaarRemotealleen VSSeniorHR en recruitment
Actualiteit van de gegevens
94 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 06:15 UTC, body 648753 bytes.