RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 2 min. geleden
Nederlands
Inloggen

← terug

YipitData

16 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenIndia

E-commerce en retailNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 31% van 16 functies

Sales en verkoop19%
Data en machine learning12%
Marketing en communicatie12%
HR en recruitment12%
Softwareontwikkeling (algemeen)12%
Mobile (iOS / Android)6%
Financiën en juridisch6%
Product en design6%
16vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
16verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
54open op de vacaturepagina, elke leeftijd
73mediane leeftijd, dagen
31%IT (5)
0%in Europa (0)
100%remote
81%met salaris

Indicatie van de omvang: 54 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1706 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

111
121
010
022
030
042
051
065
073
0810
097
1012

Werkplek

Remote16 · 100%

Ervaringsniveau

Senior7 · 44%
Junior3 · 19%
Staff2 · 12%
Medior1 · 6%

Functiegebied

Sales en verkoop3 · 19%
Marketing en communicatie2 · 12%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 12%
Data en machine learning2 · 12%
HR en recruitment2 · 12%
Financiën en juridisch1 · 6%
Strategie, advies en analyse1 · 6%
Mobile (iOS / Android)1 · 6%

Landen

Verenigde Staten15
India1

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Associate Demand Generation Manager
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
USD 110K–130K / jaarRemotealleen VSJuniorMarketing en communicatie
Origineel: Organic Growth Manager, SEO & AEO
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
USD 108K–123K / jaarRemotealleen VSMarketing en communicatie
Origineel: Lead Web Designer & Developer
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
Remotealleen VSSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaScript
Origineel: Solutions Lead, Consulting/Banking
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
USD 170K–200K / jaarRemotealleen VSSeniorFinanciën en juridisch
Origineel: Solutions Lead, Cloud
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
USD 170K–200K / jaarRemotealleen VSSeniorStrategie, advies en analyse

Head of Data Feeds

11 dagen geleden
Origineel: Head of Data Feeds
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
USD 225K–250K / jaarRemotealleen VSStaffData en machine learning

Senior Data Analyst

16 dagen geleden
Origineel: Senior Data Analyst
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
USD 170K / jaarRemotealleen VSSeniorData en machine learningPythonSQL

Senior Android Engineer

17 dagen geleden
Origineel: Senior Android Engineer
YipitData·E-commerce en retail·India Remoteorigineel ↗
RemoteSeniorMobile (iOS / Android)JavaKotlin
Origineel: Solutions Engineering Analyst
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
Remotealleen VSJuniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Sales Development Representative
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
USD 20K / jaarRemotealleen VSSales en verkoop
Origineel: Account Development Manager II
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
USD 175K / jaarRemotealleen VSMediorDirectie en management
Origineel: Head of Talent Acquisition
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
USD 280K–350K / jaarRemotealleen VSStaffHR en recruitment

Senior Account Executive

24 dagen geleden
Origineel: Senior Account Executive
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
USD 140K–150K / jaarRemotealleen VSSeniorSales en verkoop
Origineel: Business Development Associate
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
USD 92,5K / jaarRemotealleen VSJuniorSales en verkoop
Origineel: Group Product Manager, Data Feeds
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
USD 190K–205K / jaarRemotealleen VSProduct en design
Origineel: Senior Payroll & Benefits Administrator
YipitData·E-commerce en retail·US Remoteorigineel ↗
USD 105K–115K / jaarRemotealleen VSSeniorHR en recruitment

Actualiteit van de gegevens

96 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 08:13 UTC, body 648753 bytes.