RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 9 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Denne side findes på Dansk.Skift×

← terug

Moonfare

6 openstaande functiesDuitslandVerenigde StatenLuxemburg

Banken, verzekeringen en financiënNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies

Financiën en juridisch57%
Sales en verkoop29%
Directie en management14%
7vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1.2 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
19open op de vacaturepagina, elke leeftijd
57mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
57%in Europa (4)
0%remote
43%met salaris

Indicatie van de omvang: 19 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 191 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
042
050
060
071
088
092
106

Werkplek

Werkplek niet opgegeven5 · 71%
Hybride2 · 29%

Ervaringsniveau

Junior4 · 57%
Directie (C-level)1 · 14%

Functiegebied

Financiën en juridisch4 · 57%
Sales en verkoop2 · 29%
Directie en management1 · 14%

Landen

Duitsland3
Verenigde Staten3
Luxemburg1

Steden

Berlin3
New York City3

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Chief of Staff (f/m/d)

2 dagen geleden
Origineel: Chief of Staff (f/m/d)
Moonfare·Banken, verzekeringen en financiën·Berlin, Germanyorigineel ↗
Directie (C-level)Directie en management
Origineel: Partnerships Associate (f/m/d)
Moonfare·Banken, verzekeringen en financiën·Berlin, Germanyorigineel ↗
HybrideJuniorSales en verkoop
Origineel: US Fund Operations Associate
Moonfare·Banken, verzekeringen en financiën·New York, United Statesorigineel ↗
USD 80K–110K / jaarJuniorFinanciën en juridisch
Origineel: Investor Relations Associate (Private Market Sales)
Moonfare·Banken, verzekeringen en financiën·New York, United Statesorigineel ↗
USD 90K–100K / jaarJuniorSales en verkoop
Origineel: US Fund Operations Intern
Moonfare·Banken, verzekeringen en financiën·New York, United Statesorigineel ↗
USD 20 / uurJuniorFinanciën en juridisch

Manager Fondsrapportage

17 dagen geleden
Origineel: Fund Reporting Manager
Moonfare·Banken, verzekeringen en financiën·Luxembourg, Luxembourgorigineel ↗
HybrideFinanciën en juridisch
Origineel: Fund Reporting Manager (f/m/d)
Moonfare·Banken, verzekeringen en financiën·Berlin, Germanyorigineel ↗
Financiën en juridisch

Actualiteit van de gegevens

21 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 10:24 UTC, body 199336 bytes.