Moonfare
6 openstaande functiesDuitslandVerenigde StatenLuxemburg
Banken, verzekeringen en financiënNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies
Financiën en juridisch57%
Sales en verkoop29%
Directie en management14%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 6 functies in de zoekfunctie
7vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1.2 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
19open op de vacaturepagina, elke leeftijd
57mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
57%in Europa (4)
0%remote
43%met salaris
Indicatie van de omvang: 19 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 191 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven5 · 71%
Hybride2 · 29%
Ervaringsniveau
Junior4 · 57%
Directie (C-level)1 · 14%
Functiegebied
Financiën en juridisch4 · 57%
Sales en verkoop2 · 29%
Directie en management1 · 14%
Landen
Duitsland3
Verenigde Staten3
Luxemburg1
Steden
Berlin3
New York City3
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Chief of Staff (f/m/d)
2 dagen geledenOrigineel: Chief of Staff (f/m/d)
Directie (C-level)Directie en management
Medewerker Partnerships (f/m/d)
2 dagen geledenOrigineel: Partnerships Associate (f/m/d)
HybrideJuniorSales en verkoop
US Fund Operations Medewerker
14 dagen geledenOrigineel: US Fund Operations Associate
USD 80K–110K / jaarJuniorFinanciën en juridisch
Medewerker Investor Relations (Verkoop Private Markten)
15 dagen geledenOrigineel: Investor Relations Associate (Private Market Sales)
USD 90K–100K / jaarJuniorSales en verkoop
Stagiair US Fund Operations
16 dagen geledenOrigineel: US Fund Operations Intern
USD 20 / uurJuniorFinanciën en juridisch
Manager Fondsrapportage
17 dagen geledenOrigineel: Fund Reporting Manager
HybrideFinanciën en juridisch
Fund Reporting Manager (f/m/d)
28 dagen geledenOrigineel: Fund Reporting Manager (f/m/d)
Financiën en juridisch
Actualiteit van de gegevens
21 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 10:24 UTC, body 199336 bytes.