RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← terug

Thrive Market

12 openstaande functies92% remoteVerenigde Staten

E-commerce en retailNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 17% van 12 functies

Product en design25%
Operations en administratie17%
Full-stack-ontwikkeling8%
HR en recruitment8%
DevOps / SRE / Platform / Cloud8%
Financiën en juridisch8%
Creatief, media en tekst8%
Overig8%
12vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
12verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
16open op de vacaturepagina, elke leeftijd
14mediane leeftijd, dagen
17%IT (2)
0%in Europa (0)
92%remote
75%met salaris

Indicatie van de omvang: 16 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 115 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
061
071
081
092
1011

Werkplek

Remote11 · 92%
Werkplek niet opgegeven1 · 8%

Ervaringsniveau

Senior6 · 50%
Staff4 · 33%
Medior1 · 8%

Functiegebied

Product en design3 · 25%
Operations en administratie2 · 17%
HR en recruitment1 · 8%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 8%
Vakmanschap, bouw en productie1 · 8%
Financiën en juridisch1 · 8%
Creatief, media en tekst1 · 8%
Full-stack-ontwikkeling1 · 8%

Landen

Verenigde Staten7

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Senior Product Manager, Consumer
Thrive Market·E-commerce en retail·Playa Vista, CA or Remote origineel ↗
USD 160K–225K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Origineel: Interim Payroll & Benefits Supervisor / Manager
Thrive Market·E-commerce en retail·Remoteorigineel ↗
USD 100K–125K / jaarRemoteSeniorHR en recruitment
Origineel: Site Reliability Engineer
Thrive Market·E-commerce en retail·Playa Vista, CA or Remote origineel ↗
USD 145K–170K / jaarRemoteDevOps / SRE / Platform / CloudPython

CRM Specialist

4 dagen geleden
Origineel: CRM Specialist
Thrive Market·E-commerce en retail·Remoteorigineel ↗
USD 60K–75K / jaarRemoteMedior

Director Vraagplanning

7 dagen geleden
Origineel: Director of Demand Planning
Thrive Market·E-commerce en retail·Remoteorigineel ↗
USD 180K–205K / jaarRemoteStaffOperations en administratie
Origineel: Area Manager - Frozen Fulfillment
Thrive Market·E-commerce en retail·Dallas Fort-Worth, TXorigineel ↗
USD 50K–65K / jaarSeniorOperations en administratie

Art Director, Verpakking

10 dagen geleden
Origineel: Art Director, Packaging
Thrive Market·E-commerce en retail·Remoteorigineel ↗
USD 100K–125K / jaarRemoteStaffVakmanschap, bouw en productie

Senior Boekhouder

11 dagen geleden
Origineel: Senior Accountant
Thrive Market·E-commerce en retail·Remoteorigineel ↗
USD 60K–100K / jaarRemoteSeniorFinanciën en juridisch
Origineel: Senior User Experience Copywriter
Thrive Market·E-commerce en retail·Playa Vista, CA or Remote origineel ↗
RemoteSeniorCreatief, media en tekst
Origineel: Staff Product Designer, Discovery
Thrive Market·E-commerce en retail·Playa Vista, CA or Remote origineel ↗
RemoteStaffProduct en design
Origineel: Staff Software Engineer, Fullstack
Thrive Market·E-commerce en retail·Playa Vista, CA or Remote origineel ↗
USD 160K–225K / jaarRemoteStaffFull-stack-ontwikkelingPHP
Origineel: Senior Product Manager, Enterprise Accounting Systems
Thrive Market·E-commerce en retail·Playa Vista, CA or Remoteorigineel ↗
RemoteSeniorProduct en design

Actualiteit van de gegevens

93 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:27 UTC, body 198060 bytes.