RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Inloggen

← terug

HiddenLayer

7 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenVerenigd Koninkrijk

Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 14% van 7 functies

Sales en verkoop71%
HR en recruitment14%
DevOps / SRE / Platform / Cloud14%
7vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-09)
18open op de vacaturepagina, elke leeftijd
134mediane leeftijd, dagen
14%IT (1)
14%in Europa (1)
100%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 18 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 646 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

111
121
011
020
030
040
052
062
070
080
092
107

Werkplek

Remote7 · 100%

Ervaringsniveau

Staff4 · 57%
Senior1 · 14%

Functiegebied

Sales en verkoop5 · 71%
HR en recruitment1 · 14%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 14%

Landen

Verenigde Staten4
Verenigd Koninkrijk1

Steden

Atlanta1
Knoxville1
Nashville1
Portland1
Seattle1
Denver1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Channel Account Manager
RemoteSeniorSales en verkoop
Origineel: Director of Federal Sales
HiddenLayer·Remote, US- DC Metro Area origineel ↗
Remotealleen VSStaffSales en verkoop

Recruiting Sourcer

8 dagen geleden
Origineel: Recruiting Sourcer
RemoteHR en recruitment
Origineel: AI Solutions Architect- Pre-sales (UK)
Remotealleen VKDevOps / SRE / Platform / CloudBashPython
Origineel: Enterprise Account Director- Southeast
HiddenLayer·Remote- Nashville, Atlanta, or Knoxvilleorigineel ↗
RemoteStaffSales en verkoop
Origineel: Enterprise Account Director- Pacific Northwest
HiddenLayer·Remote- Seattle or Portlandorigineel ↗
RemoteStaffSales en verkoop
Origineel: Enterprise Account Director- Mountain Region
HiddenLayer·Remote- Denver, CO origineel ↗
RemoteStaffSales en verkoop

Actualiteit van de gegevens

103 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 15:15 UTC, body 184631 bytes.