RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Inloggen
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← terug

Lyric

6 openstaande functies78% remoteIndiaBelarusSpanje

LogistiekNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 67% van 6 functies

Sales en verkoop44%
DevOps / SRE / Platform / Cloud22%
GTM Engineering11%
Softwareontwikkeling (algemeen)11%
Strategie, advies en analyse11%
9vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1.5 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-15)
26open op de vacaturepagina, elke leeftijd
38mediane leeftijd, dagen
44%IT (4)
78%in Europa (7)
78%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 26 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 469 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
121
011
020
032
040
050
060
070
082
0911
108

Werkplek

Remote7 · 78%
Hybride2 · 22%

Ervaringsniveau

Senior5 · 56%
Staff1 · 11%

Functiegebied

Sales en verkoop4 · 44%
DevOps / SRE / Platform / Cloud2 · 22%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 11%
Strategie, advies en analyse1 · 11%
GTM Engineering1 · 11%

Landen

India5
Belarus3
Spanje1
Verenigd Koninkrijk1

Steden

Chennai3
Bengaluru2

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Enterprise Account Executive (DACH)
Lyric·Logistiek·DACHorigineel ↗
RemoteSeniorSales en verkoop
Origineel: Enterprise Account Executive (Spain)
Lyric·Logistiek·Spainorigineel ↗
RemoteSeniorSales en verkoop
Origineel: Enterprise Account Executive (Benelux)
Lyric·Logistiek·Beneluxorigineel ↗
RemoteSeniorSales en verkoop
Origineel: Enterprise Account Executive (UK)
Lyric·Logistiek·UKorigineel ↗
Remotealleen VKSeniorSales en verkoop
Origineel: Principal Software Engineer - Data
Lyric·Logistiek·BLR/Chennai | Remote - EUorigineel ↗
RemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Platform Engineer - Full Stack (UI Centric)
Lyric·Logistiek·BLR/Chennaiorigineel ↗
RemoteDevOps / SRE / Platform / CloudJavaScriptSQLTypeScript
Origineel: Platform Engineer - Backend
Lyric·Logistiek·BLR/Chennai | Chennaiorigineel ↗
RemoteDevOps / SRE / Platform / CloudPython
Origineel: Forward Deployed Solution Strategist (India)
Lyric·Logistiek·India | Bangaloreorigineel ↗
HybrideSeniorStrategie, advies en analyse
Origineel: Applied AI / GTM Engineer
Lyric·Logistiek·Bengaluruorigineel ↗
HybrideGTM Engineering

Actualiteit van de gegevens

94 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:07 UTC, body 366080 bytes.