Lyric
6 openstaande functies78% remoteIndiaBelarusSpanje
LogistiekNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 67% van 6 functies
Sales en verkoop44%
DevOps / SRE / Platform / Cloud22%
GTM Engineering11%
Softwareontwikkeling (algemeen)11%
Strategie, advies en analyse11%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 6 functies in de zoekfunctie
9vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1.5 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-15)
26open op de vacaturepagina, elke leeftijd
38mediane leeftijd, dagen
44%IT (4)
78%in Europa (7)
78%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 26 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 469 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote7 · 78%
Hybride2 · 22%
Ervaringsniveau
Senior5 · 56%
Staff1 · 11%
Functiegebied
Sales en verkoop4 · 44%
DevOps / SRE / Platform / Cloud2 · 22%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 11%
Strategie, advies en analyse1 · 11%
GTM Engineering1 · 11%
Landen
India5
Belarus3
Spanje1
Verenigd Koninkrijk1
Steden
Chennai3
Bengaluru2
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Enterprise Account Executive (DACH)
8 dagen geledenOrigineel: Enterprise Account Executive (DACH)
RemoteSeniorSales en verkoop
Enterprise Account Executive (Spain)
8 dagen geledenOrigineel: Enterprise Account Executive (Spain)
RemoteSeniorSales en verkoop
Enterprise Account Executive (Benelux)
8 dagen geledenOrigineel: Enterprise Account Executive (Benelux)
RemoteSeniorSales en verkoop
Enterprise Account Executive (UK)
8 dagen geledenOrigineel: Enterprise Account Executive (UK)
Remotealleen VKSeniorSales en verkoop
Principal Software Engineer - Data
15 dagen geledenOrigineel: Principal Software Engineer - Data
RemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)
Platform Engineer - Full Stack (UI-gericht)
15 dagen geledenOrigineel: Platform Engineer - Full Stack (UI Centric)
RemoteDevOps / SRE / Platform / CloudJavaScriptSQLTypeScript
Platform Engineer - Backend
15 dagen geledenOrigineel: Platform Engineer - Backend
RemoteDevOps / SRE / Platform / CloudPython
Forward Deployed Oplossingsstrateeg (India)
16 dagen geledenOrigineel: Forward Deployed Solution Strategist (India)
HybrideSeniorStrategie, advies en analyse
Actualiteit van de gegevens
94 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:07 UTC, body 366080 bytes.