Notabene
3 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenVerenigd Koninkrijk
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 3 functies
Financiën en juridisch67%
Sales en verkoop33%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 3 functies in de zoekfunctie
3vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
3verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
6open op de vacaturepagina, elke leeftijd
58mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
67%in Europa (2)
100%remote
33%met salaris
Indicatie van de omvang: 6 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 198 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote3 · 100%
Ervaringsniveau
Senior1 · 33%
Functiegebied
Financiën en juridisch2 · 67%
Sales en verkoop1 · 33%
Landen
Verenigde Staten2
Verenigd Koninkrijk1
Steden
New York City1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Teamleider GTM Partnerschappen
1 dag geledenOrigineel: GTM Partnerships Lead
RemoteSeniorSales en verkoop
Controller
21 dagen geledenOrigineel: Controller
USD 190K–215K / jaarRemotealleen VSFinanciën en juridisch
Actualiteit van de gegevens
16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:07 UTC, body 67169 bytes.