RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Inloggen

← terug

Notabene

3 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenVerenigd Koninkrijk

Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 3 functies

Financiën en juridisch67%
Sales en verkoop33%
3vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
3verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
6open op de vacaturepagina, elke leeftijd
58mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
67%in Europa (2)
100%remote
33%met salaris

Indicatie van de omvang: 6 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 198 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
041
050
060
070
082
090
103

Werkplek

Remote3 · 100%

Ervaringsniveau

Senior1 · 33%

Functiegebied

Financiën en juridisch2 · 67%
Sales en verkoop1 · 33%

Landen

Verenigde Staten2
Verenigd Koninkrijk1

Steden

New York City1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Commercieel Jurist

1 dag geleden
Origineel: Commercial Counsel
Notabene·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·European Unionorigineel ↗
RemoteFinanciën en juridisch
Origineel: GTM Partnerships Lead
Notabene·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·United States | United Kingdomorigineel ↗
RemoteSeniorSales en verkoop

Controller

21 dagen geleden
Origineel: Controller
Notabene·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Remote- US | New Yorkorigineel ↗
USD 190K–215K / jaarRemotealleen VSFinanciën en juridisch

Actualiteit van de gegevens

16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:07 UTC, body 67169 bytes.